Otázka

• 0

Ahoj viete mi prosím vás poradiť mam ponuku na telefón mam paušál ano m dáta môžem si zobrať na tento paušál zobrať hernú konzolu xbox one s?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

no mne na webe pise ze koniec viazanosti  21.8.2021  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A máš už k paušálu nejaký telefón, alebo iné zariadenie?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nie žiadne ešte pred 3 dňami mi prišla ponúka ze mam nárok na telefón ale chcel by som hernú konzolu xbox one s ale neviem ci mi to daju.

Editoval/-a yanko45

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak Ti prišla ponuka, že máš nárok, je jedno či si vezmeš telefón, alebo konzolu, napíš im na chat, alebo nechaj na stránke číslo ak Ti vyskočí také okno a oni Ti zavolajú a objednávku spracujú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od skolacek
      Ahojte,
      prosím mám takú dilemu. Neviete niekto ako to je keď nesúhlasíte s predĺžením paušálu ?
    • Od tomas.jakocko666
      Dobrý deň viete mi poradiť kde môže byť problém keď mi nejde platiť cez sms na faktúru. Volal som a povedalo mi že u nich není nič obmedzené.
    • Od Zuzana09
      Zdravím dnes mi prišla sms z 2202 ako členovi magenta 1, že do konca februára môžem využiť ponuku druhého paušálu za 20eur s tým, že ponuka je platná len cez sms a mam odpovedať v prípade záujmu slovom ANO a že oni sa potom ozvu späť, no divne bolo keď sms bola spoplatnena. . Z tohto čísla mi Telekom ešte nič neposielal, je to ok? 
    • Od senesi.marek
      Dobrý deň prajem

Chcem sa opýtať, či by ste nám vedeli poskytnúť nejaký benefit, keby sme prešli s našimi číslami od konkurencie ku Vám?
      Je nejaký minimálny počet čísiel, ktoré musíme preniesť, aby sme mali nárok na zľavu?
      Ďakujem za odpoveď.

S pozdravom
      Marek
    • Od obchod904
      Ahoj, poraďte ako sa dá zmeniť správca skupiny. Dík. Ľuboš.
    • Od jakubva
      Dobry den, prisla mi nova faktura, kde je uvedena zmluvna pokuta. Menil so
       program po dohode s vasim kolegom. Pri podpisovani novej zmluvy mi povedal, ze zmluvnu polutu nebudem
      olatit. Z akeho dovodu je uvede a pokuta na fakture?

dakujem
      jakub Vanek