Playstation 4 pro a TV 4k

Otázka

• 0

Dobry den chcem sa spytat ci si mozem poziadat o tv a playstation naraz k mojmu cislu .. vravela mi v predajni ze po 3 mesiacoch mozem dakujem za info 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

K jednému číslu si môžeš zobrať pri predlžení viazanosti  len jedno zariadenie buď TV alebo PS4.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Iwushqo1
      Dobrý deň, prosím vás
      Končí mi 11.1.2020 Paušál XL a na predĺženie zmluvy by som mal záujem o vianočný darček TV Samsung a tak isto Magio TV XL(Internet L) a k tomu Playstation 4. Končia mi všetky tri služby od vás preto sa chcem spýtať či sa mi môžte ozvať a vybaviť tú objednávku pretože som sa o to pokúšal ale z roku 2017 je nejaký nedoplatok za paušál čo som dávno zrušil (119€). Bolo to zamietnuté ale stým že bez tých vianočných darčekov by nebol problém zmluvy predĺžiť. Takže to už by nevadilo že je tam ten dlh však? Ale keď už neviem koľko x rokov som u vás a všetko platím na čas a práve chcem využiť túto akciu k službám tak to už nie. Bez nich áno, to má potom akú logiku? Vy prídete o Tri služby a 3 Sim karty. Prosím ozvy te sa mi na t.č. 09xxxx Ďakujem. P.S. konkurencia tak isto ponúka konzoly k novým paušálom. Ak by sa to malo riešiť dlho a aj tak všetko doplatiť a doplatil tak to skúsim niekde inde. Pretože som to mohol splácať k tomu Paušálu tú omeškanú sumu. Mesačne platím cca 140 eur plus dobíjanie kreditu. Skús ste mi vyjsť v ústrety prosím vás keď už idú tie vianoce pretože to potrebujem čo najskôr. 
    • Od yanko45
      ahoj mam otazku mozem si zobrat hernu konzolu ps4 pro ked mam od telekomu magio TV L a Internet XL chcel by som si ju zobrat na magio internet XL je to mozne? dakuejm. 
    • Od yooggy
      Chcem sa opýtať kedy konečne Telekom vydá aplikáciu pre smart televízory LG s Web OS. Ide o najpredávanejšiu značku TV na Slovensku a aplikácia chýba!!!
    • Od pepo2608
      Dobry den, 
      chcem sa opytat na typ (blizsia specifikacia)TV ktory ponukate k pevnemu internetu.

Dakujem
    • Od miquel
      Dobry den, kedy asi bude dostupna aplikacia Magio GO pre WebOS na LG SmartTV? V store je uz dlhsie dostupna aplikacia od chorvatskej "pobocky" MaxTV s identickym UI ako ma nove Magio takze ak sa nemylim nemalo by to byt narocne. Dakujem
    • Od stavszk
      Dobre ráno chcela by som sa informovať o stave mojich objednávok za odpoveď vopred ďakujem. 
         S pozdravom STAV-SZK spol.s.r.o.