Overenie, ci SIM podporuje LTE (4G)

Otázka

• 0

Na tejto linke:

www.telekom.sk/internet/4g-internet/podporuje-moja-sim-karta-4g

by vam mala fungovat sluzba na overenie ci SIM podporuje LTE. Dlhodobo vam ale tato sluzba nefunguje, po jej spusteni sa po cca minute stale objavi hlaska: Chyba, skúste znova. Plati pre lubovolne overovane tel. cislo. Poprosim, opravte to.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Skúšal som to aj ja, pod dvoch minútach čakania a nič sa nedialo ma to prestalo baviť. 

tu máš odpoveď ako to nájdeš, teda cez zákaznícku linku. alebo osobne. 

no ale ak máš simku, ktorá nie je stará, teda bola vydaná nejaké 4ry roky dozadu a menej, tak by mala podporovať 4G bez problémov. pokiaľ staršia, dosť pravdepodobne ju podporovať nebude.  ak ti ide net pomaly, skontroluj an v nasteveniach mobilu či nemáš povolenú rýchlosť len 2G alebo 3G ale či aj tú 4G máš odškrtnutú.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To už doslova a dopísmena nefunguje roky, zbytočne hádžeš hrach na stenu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To už doslova a dopísmena nefunguje roky, zbytočne hádžeš hrach na stenu.

Ale mi vysvetli, ze naco maju potom tuto stranku k dispozicii ?  Nech ju vymazu, ked nefunguje, len zbytocne zavádzajú ludi..

edo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ale mi vysvetli, ze naco maju potom tuto stranku k dispozicii ?  Nech ju vymazu, ked nefunguje, len zbytocne zavádzajú ludi..

edo

Edo neviem, ja som kedysi zaviedol vlákno, kde sa mali zhromažďovať problémy, ktoré sa objavovali v Môj Telekom, pripadne na web stránkach, ale nebola na to odozva. Proste to nechodí.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Ďakujeme za vaše príspevky, stránku sme vypli. 

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ARpicur
      Dobry den,
      chcel by som sa Vas opytat, chysta Telekom uz konecne aj na Slovensku spustit e-sim podporu pre Apple Watch LTE? Susedne Madarsko ho nedavno spustilo aj u T-Com.
      Dakujem
    • Od X_Name
      Dobrý deň,
      Mám nasledovný problém keď mi chce niekto volať tak mu povie že také číslo neexistuje a neskôr mi napísalo do telefónu že moja karta SIM nieje k dispozícii, čo mám prosím robiť??
      vopred ďakujem za odpoveď
    • Od Katka30
      Dobry den, 
      Moj ocino ma este staru sim kartu z ktorej sa neda urobit micro, chcel by novu ktora by sa mohla zmensit na micro alebo mini ale zo zdravotnych dovodov sa nemoze zastavit na pobocke, ako moze postupovat, alebo ak by som si vybavila splnomocnenie ako jeho dcera musi byt notarom overenw alebo staci len podpis mojho otca? Dakujem