Otázka

• 0

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtat keď sa faktúra nezaplatí do uvedeného dňa, môžu mi zablokovať telefónne číslo??? Alebo mi príde upomienka že do niekoľkých dní keď nezaplatim faktúru mi blok u číslo... Ďakujem... Niekde som čítala že keď nezaplatim do 45dni tak blok u číslo aj všetko... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Prečo špekuluješ?

Príde ti upomienka, ktorú budeš musieť uhradiť,   "Náklady za vymáhanie formou vystavenia upomienky budú zohľadnené v nasledujúcej faktúre, vo výške 4,99 EUR. Na faktúre ich nájdete pod položkou „Náklady vymáhania – upomienka“.!

a nakoniec ti obmedzia služby, za ktoré ti navyše príde suma. ktorú budeš musieť takisto uhradiť :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od bvitek33
      Jednoduchá otázka, je to platba z VÚB Banky do VÚB Banky, s rovnakým Variabilným symbolom a Špecifickým symbolom, prečo to nie je pripísané na účet.

• Od tomm999
      Dobrý deň. Vie mi niekto relevantný v TELEKOME vysvetliť, prečo sa v poslednej dobe stáva, že faktúry v papierovej forme jednoducho neprídu? Nikdy s tým problém nebol. No v poslednej dobe, konkrétne za mesiac máj, potom jún neprišla žiadna faktúra. Po telefonáte na Zákaznícku linku, mi bolo povedané, že faktúry evidujú ako odoslané. Potom, zrazu faktúry za mesiace júl, august prišli normálne. A teraz znova, faktúra za mesiac september už opäť neprišla. A nie, v tomto jednom konkrétnom prípade nemáme záujem o elektronickú formu faktúry. Doručuje faktúry Slovenská pošta? Či sú doručované niekým iným? Ďakujem za postrehy.
    • Od PoluchVladimir
      Chcel by som sa opýtať pánov výpalníkov z T COMu na akom základe vyrubujú pokutu za neodovzdaný router pri ukončení zmluvy.Mne totiž tá banda T comacka vyrúbila pokutu za 10 ročný router pokutu 60€.Podotýkam že ten router som používal tak maximálne rok a potom som si musel kúpiť nový pretože ten od nich bol na dve veci......
      Moja chyba že som ho niekde založil alebo vyhodil ale toto sa nedá inak nazvať ako špinavosť.Ruky preč od T com ruším aj poslednú vec čo som mal od nich a utekám čo najďalej od nich.Už nikdy viac.

Krásny deň.
    • Od milosliska_trencin
      Dobrý, rád by som si nastavavil trvalý príkaz pre uhradu faktúry, aký je postup a povinosť voči T. Nechcem využivať platbu inkasom.
    • Od aguzik
      Zaslali ste mi SMS na predlženie služby RRR.O nič som sa Vás neprosil a nepredlžujte mi žiadnu službu bez toho,žeby som o to  žiadal.
                                                                            Ďakujem .GUŽIK Anton     
    • Od a12..34
      prečo mi chodi platba v papierovej fakture  za elektronicku vcene 072 e. Poprosim elekt. fakturu zrušiť. Taktiež mi prišla vo fakture upomienka vo vyške 4.99e, ktoru vy nemôžete vymáhať, nakolko som meškal s platbou jediny krat.