Archív v digislovakia

Otázka

• 0

Dobrý deň,prepáčte  viem že moja otázka sem nepatrí,lebo som zákazníkom digislovakia cez satelit.Nedávno digi spustila archív cez satelit cca 4 mesiace.Archív spustím,funguje,ale kým začne film,serial alebo iné tak sú  ešte cca 5 min.predtým reklamy,ukážky kým začne film,no a  práve vtedy mi obraz ide asi 5-6 sekúnd a asi na 1-2 sekundy sa zapauzuje,potom znova ide asi 10 sekúnd a znova sa na 1-2 sekundy zapauzuje.Keď už začne film,tak to ide normálne,stane sa že občas mi obraz zapauzuje aj počas filmu,ale to len občas.No pri pretáčaní navolím rýchlosť 2-4-8-16.Spustím po pretáčaní Play-obraz najskor zapauzuje samo odseba a spustí sa až po 1-2 sekundách.Internet oki,od routera k boxu som pripojený káblom priamym ethenetovým,box Kaon NA 1170.V digi mi povedali zatial že to môže byť napájacím adaptérom,pripojený externým diskom(ten som používal ale som ho odpojil).Poslal som im číslo svojej smart karty pred týždňom,či je všetko oki,zatial sa neozvali,viem nie som jediný.Tak že ak môžem,napíšem tu do podpory.Ešte raz sory,viem že by som mal kontaktovať digi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Mne sa neda vobec pripojit na net-wifi ,museli nieco robit lebo rano mi pisalo ked som pustil digi cakajte a pisalo to dost dlho

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak dobre rozumiem vašej odpovedi vy máte od digi aj net?Ja nie,mám len satelitnú tv(parabola)-balík premium+archív digislovakia.Archív ako tak funguje,no len to občasné pauzovanie obrazu a zistil som že mi to robí aj počas filmu alebo serialu(občas).Ráno som tv nepúšťal,možno niečo dolaďovali

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar