Otázka

• 0

Zdravím. Prosím potreboval by som poradiť. Na smart zariadenie som si nainštaloval Magio Go. Samotné prehrávanie funguje. No mám problém s ovládacími prvkami - v zložke TV program, v podstate v EPG časti, je to neovládateľné. Ovládačom viem ovládať len aktuálne prehrávané programy, no neviem sa prerolovať vpravo/vľavo/hore/dole. A to mám ovládač s možnosťou prepnutia do módu PC myši. Viem sa dostať do iného dňa, viem si pustiť to, čo vidím na obrazovke, no neviem sa nikde inde posunúť. Ani v rámci bočného panelu programov na ľavej strane obrazovky. Smart zariadenie funguje na Adroid 7.0 Nougat. Magio Go som do zariadenia inštaloval z Google Play. Vedeli by ste mi prosím poradiť, ako odstrániť problém?

IMG.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

15 odpovedí na túto otázku

• 0

pocitam ze sa bavime o android boxe bohuzial mam ten isty problem na Tanix TX9 Pro kde pre Magio Go musim pouzit zvlast airmouse ovladac inak sa to ovladat neda pokial box nema system android tv ale len bezny android, aplikacia pre android tv bola vydana a na boxoch ktore maju android tv ide ovladanie len s dialkovym k boxu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A co tak do toho boxu nainstalovat Android tv?

az prides na to ako to spravim na tanix tx9 pro tak daj vedet

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pocitam ze sa bavime o android boxe bohuzial mam ten isty problem na Tanix TX9 Pro kde pre Magio Go musim pouzit zvlast airmouse ovladac inak sa to ovladat neda pokial box nema system android tv ale len bezny android, aplikacia pre android tv bola vydana a na boxoch ktore maju android tv ide ovladanie len s dialkovym k boxu

Ďakujem za reakciu. konkrétne sa bavíme o Amiko A6 OTT.  Netuším, či má systém android tv, len viem ,že funguje na Nougat 7

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem pekne za reakciu a snahu pomôcť. Mám Amiko A6 OTT a hoc som sa pokúšal to vygoogliť, no netuším, či moje zariadenie spadá pod niektoré z troch ponúkaných možností. Prosím vedeli by ste mi ešte poradiť, ako ďalej postupovať?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miloš Martovič diki za linku moj Tanix TX9 Pro má S912 AMLogic CPU no este musim zistit ako to tam nahrat

@maroskusik neviem najst nikde model toho cpu vsade pisu len  ze quad core cpu a penta core gpu, ked box zacne bootovat neukaze sa na obrazovke co je tam za cpu ? moj Tanix  TX9 Pro ukaze logo na ako na obrazku a potom az zacne nabiehat android

80d2e32f-d9ef-4948-aff9-1aac51e5b06c.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miloš Martovič prosím ťa, preinštaloval som môj Tanix TX9 Pro na ATV Xperience normálne nahodil aplikáciu Magio Go z obchodu Play nainštalovala sa ale nejde spustiť, resp ako keby sa pustila a hneď sa aj ukončí, root v nastaveniach vypnutý, to isté robí aj aplikácia Lepšia TV, naopak Sledovanie TV ide v pohode

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To bude asi DRM ochranou, neni tam na nu aktualizacia?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pozriem sa na to a uvidim ak to nepojde tak ho predam a pojdem do shieldu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja frcim na Mecoole KM9 pro a bez problemov, len by mohlo byt trosku viac mohlo byt ovladanie domyslene, kedze musis prepnut sipkou a potvrdit OK pri prepnuti programu, kedze ovladac nrma tlacidla PG+/ PG-

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Shield je zbytocne drahy, ono to ide aj na Xiaomi boxoch, len musis mat redukciu usb/ethernet

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na Amiko A6 OTT som to uzavrel tým, že som pripojil bezdrôtovú PC myš cez USB port priamo na Amiku. Akurát mi nefachčí "pretáčanie"; v mojom prípade pri ovládaní myšou =  prekliknúť myšou na istý moment na časovej osi. Samozrejme nie je to ideál, no asi mi to bude musieť stačiť. Prinajhoršom zainvestujem do Xiaomi. Možno vyskúšam aj atvexperience.com, no pravdupovediac do tohto riešenia sa mi až tak nechce.

Páni, ďakujem Vám za odpovede na moje otázky. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ABLACHO4
      Toto je neustála informácia a ďalej ma nepustí.
      A idem cez google chrome. Viete mi poradoiť, kde je chyba?
      Prekročený maximálny počet requestov. Skúste o chvíľu neskôr.
    • Od Perfekto_10
      Ako zistim ci niekto pouziva moju aplkikaciu
    • Od cenculsk
      uz ma fakt prestalo bavit, ze od minuleho tyzdna mi magio go po prihlaseni vypisuje " Prekročený maximálny počet requestov. Skúste o chvíľu neskôr. "
      ziada o riesenie. rady typu zmazat cache a podobne nefunguju. na milion percent nefunguju. rovnake spravanie je vo firefoxe aj microsoft edge.
    • Od Lucka
      Ahojte,
       možno si niektorí z vás všimli, že na našich stránkach sa vyskytuje chat. Ten má pod palcom naša virtuálna asistentka Olívia - náš chatbot. Chatovú bublinku nájdete na webe v pravom dolnom rohu, v appke po kliknutí na ikonku Pomoc na dolnej lište. Po overení zákazníka prebieha komunikácia s Olíviou prostredníctvom tlačidiel alebo krátkych fráz.
      Využijete ju na samoobslužné odstraňovanie porúch na fixných službách a najnovšie dokáže preposlať aj elektronickú  faktúru priamo do e-mailovej schránky zákazníka. Keďže toto je veľmi užitočná vec a dokonca aj tu na fóre sa to často pýtate, prikladám aj návod, ako si jednoducho faktúru stiahnete. Nájdete ho na našej wiki.
      Pár čísel na  záver J
      Doteraz sa na webe uskutočnilo viac ako 4500 chatov so sympatickou Olíviou. V appke si pokecala viac ako 3480-krát.

PS: Naša virtuálna asistentka Olívia má dnes meniny J

• Od richardjanac
      Pekný deň,

prosím vás už nejakú dobu pátram ako zmeniť  poradie kanálov na Magio TV.

Pomocou Magio Go mi síce zariadenie MagioBox nájde, no export do zariadenia nefunguje. Okrem iného sa všeobecne presúvanie zdá bez odozvy. Či už zmena oblubenych kanalov. Alebo ich posun.

Priamo v MagioTV tomuto sa chcem vyhnúť, pretože by som s tým strávil asi 2 hodiny. Nakoľko neviem efektívne nájsť ktoré programy vlastne moje magio TV má. Resp. je v tom celkom chaos, niektoré sú HD niektoré SD a niektoré dokonca HD Optik.

Nasiel som sluzbu chcemtotakto.sk ale zial uz nefunguje. 

Prosim vie mi niekto poradit ako pri tom nestravit pol dna nakolko to budem menit na viacerích zariadeniach.
    • Od daniel9494
      Dobrý deň, vie mi niekto poradiť či funguje Magio GO na Xiaomi MI Tv Box S po aktualizácii na Android 9? Ďakujem.