sidebar
 • Podobný obsah

  • Od peter856
   Dobrý deň, chcem sa opytat či v dohľadnom čase neplánujete rozšíriť pokrytie optiky ( FTTH ) o obec Lúčky okres Ružomberok. Obec má cca 1790 obyvatelov, sledujem mapku pripravovaného pokrytia optiky (FTTH), stale tam doplnate nové obce, našu obec akosi prehliadate a namiesto nej optický internet (FTTH) budejete aj v o dosť menších obciach ktoré majú iba 500 obyvateľov, viete mi povedať podľa akého klúča tie obce vyberáte, teraz ked optiku možte ťahať legálne po vašich existujúcich telefonnych stĺpoch, tu by nemal byť s tým problém, telefonne stlpy su tahane prevažne za domami a niesu tak na husto ako napríklad zbytočné stlpy tunajšej kablovej televízie ktorá je už vyše 10 rokov nefunkčná a nikomu to tu z estetického hľadiska neprekáža.  V obci mame od roku 2014 VDSL2, po zrýchlovaní však plnú rýchlosť môže dosiahnuť len pár ludí bývajúcich tesne pri ústredni.
  • Od Zoltan123
   Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či sa plánuje optika v obci Opatovská Nová Ves
  • Od Kostino
   Dobry den, pocul som ze sa v najblizsej dobe planuje kopat optila z Telekomu na Javorovej ulici v Veľkom Biely. Viem mi niekto z kompetentnych verifikovat tuto informaciu? Dakujem
  • Od marbax37
   Dobrý deň pred týždňom som sa pýtal ohľadom dokončenia optiky v Malom Záblatí konkretne na adrese Hanzlíkovská 93 
   Chcem sa opýtať: Či sa plánuje dokončenie optiky ak sa planuje tak kedy
    
  • Od papirek99
   Zdravím   neviete  na kedy je  plánovaná výstavba optickej siete v obci Cerová   Ďík 
  • Od matusik484
   Dobrý deň
   Nechcel som na toto otvárať zbytočne novú tému, ale chcel by som sa poradiť či je momentálne lepšie podať žiadosť o pokrytie VDSL alebo Optiky FTTH ?
   Jeden pán mi písal že v aj v menšich obciach by sa mali budovať optické infraštruktúry.
   Ale pochybujem žeby kvôli niekoľkým podnetom začali to tu celé rozkopávať, takže myslím radšej na VDSL
    
   Vopred Ďakujem !