nespokojnost s vasou firmou

Otázka

• 0

MAM SLUZBU TELEFON M INTERNET L A VASI OPERATORY MY STALE NUKAJU TELEFON L A INTERNET XL  KED SI TO NEPRAJEM ANI NA TIE TRI MESIACE HOCI JE TO V CENE TELEFON M INTERNET L A CHULOSTIVE OSOBNE UDAJE SA PYTAJU CEZ TELEFON ASI SI NAJDEM INEHO OPERATORA..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

mas viacero moznosti, ak ti to cez telefon nevyhovuje tak mozes ist osobne do predajne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pepsi, mám pocit, že nečítaš poriadne. :D

on má služby zriadené, ale nachádza sa v prvých 3ch mesiacoch od podpísania zmluvy, takže má nárok na skúšobnú dobu (3 mesiace) o úroveň vyššie služby ako si objednal. (na skúšku / test) 

a telekom ho furt otravuje aby si to dal a tie služby zadarmo vyskúšal. 

no a jemu sa to otravovanie nepáči. 

nežiada tu radu, pomoc..... proste sa len potreboval posťažovať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. Som Vaša klientka  už 30 rokov. 3 marca som podpísala predlženie zmluvy na ďalšie 2 roky, ale miliónkrát som to už olutovala. Od 3.marca/ 2 hodiny po podpísaní zmluvy/ nám nefunguje internet, magio televízia. Aspoň 20 x som volala poruchy, ale ohlási sa automat s menom Marek, a dáva inštrukcie.

Poruchy odstraňujete do 48 hodín, ale ubehlo už toľko času, a stále nič, Myslím si, že dosť veľa platím za služby, aby ste sa snažili takéto problémy riešiť čím skôr a nenechať klientov 2 dni bez televízie a internetu. Platím za celý mesiac/ tj 30 dní/. Dva dni / možno že bude aj viac/ som nevyužila Vaše služby, vrátite rozdiel?

Kde môžem podať sťažnosť? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. Som Vaša klientka  už 30 rokov. 3 marca som podpísala predlženie zmluvy na ďalšie 2 roky, ale miliónkrát som to už olutovala. Od 3.marca/ 2 hodiny po podpísaní zmluvy/ nám nefunguje internet, magio televízia. Aspoň 20 x som volala poruchy, ale ohlási sa automat s menom Marek, a dáva inštrukcie.

Poruchy odstraňujete do 48 hodín, ale ubehlo už toľko času, a stále nič, Myslím si, že dosť veľa platím za služby, aby ste sa snažili takéto problémy riešiť čím skôr a nenechať klientov 2 dni bez televízie a internetu. Platím za celý mesiac/ tj 30 dní/. Dva dni / možno že bude aj viac/ som nevyužila Vaše služby, vrátite rozdiel?

Kde môžem podať sťažnosť? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pepsi, mám pocit, že nečítaš poriadne. :D

on má služby zriadené, ale nachádza sa v prvých 3ch mesiacoch od podpísania zmluvy, takže má nárok na skúšobnú dobu (3 mesiace) o úroveň vyššie služby ako si objednal. (na skúšku / test) 

a telekom ho furt otravuje aby si to dal a tie služby zadarmo vyskúšal. 

no a jemu sa to otravovanie nepáči. 

nežiada tu radu, pomoc..... proste sa len potreboval posťažovať. 

informovanost, ak mu to nukaju tak sa este nenachadza v prvych 3mes. :) ale skoncila mu viazanost a oslovili ho s ponukou. Prisiel sa postazovat na telefonicke riesenie jeho sluzieb, tak som mu odporucil alternativu ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hmm alternatívu, že má po viazanosti som nezvážil.... :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar