samovoľný reštart mágio boxu

Otázka

• 0

Ahojte, aj vám sa stáva, že občas sa samovoľne reštartne mágio box? Urobilo mi to už 2x za posledné 2 týždne. ďakujem za odpoveď. Službu mám len 2 týždne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

ak nedoslo k výpadku elektriky alebo nieje vonkajsi vplyv ktory by to mohol robit tak bude vadny box, volaj zakaznicku linku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nejaka aktualizacia to nemohla byt? Ale napr. minuky tzyden mi to urobilo na oboch boxoch sucasne... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

môj sa samovoľne vypína.... 

či mám zadaný rad na nahrávanie a alebo v pláne nie je nič, či som doma neni týždeň alebo hodinu..... 

ale proste sa sám rozhodne, že ok idem na pauzu.. no sám sa už nezapne.... a tak mi nenahráva keď si naplánujem, nie je to z prehrievania ... nerozumiem tomu... 

ale ešte sa mi nestalo, že by sa vypol, počas práce, teda počas toho ako som pozeral televízor. 

robí mi od momentu, čo som zobral telku, teda od septembra, takže nemyslím, že by to bolo novou aktualizáciu u mňa. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja tiež neviem, lebo ja mám magio tv len 2 týždne k netu.. tak preto mi to je také divné... mám boxy 2 bez nahrávania... včera neviem či resetlo obidva boxy alebo len jeden bo teraz sme doma sami... ale prvýkrát ak to spravilo tak to urobilo na oboch boxoch v rovnaký čas... som volal dneska na technickú podporu... povedal mi že nemohlo to urobiť len tak náhodou... a že tu sú aktualizácie raz za polroka... nie tak ako pri satelite... že mám to sledovať.. keby sa to opakovalo, mám to nahlásiť ako poruchu.... dneska to zatiaľ ide ok... 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som sa pozrel ma napajacie zdroje, prvy krat, co sa mi samovolne vypinal box, som volal servis a prisiel chlapik a vymenil mi adapter na 12V a mal som klud asi rok a nedavno mi to zacalo robit znova, tak som si kupil zdroj 12V, 3A a ide to OK. Dokonca ten povodny bol len na 12V a 2A, co sa mi zda malo, lebo aj pri manualu pre box motorola Motorola 1216E (hrozny box) je napisane az 12V a 3,5A prud.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od trencancan
      Dobry den,
      viete mi niekto povedat ako je mozne ze ked spustim Magio TV box tak mi klesne rychlost internetu z 38Mbit/s na 32Mbit/s ak mame Magio TV po kabli a nie Magio GO TV? Chapal som to tak, ze klasicke Magio TV by nemalo ukrajovat z prenosoveho pasma internetu. Prave ako nevyhodu Magio GO TV som chapal to ze bude znizovat rychlost internetu, ale teraz to vyzera ze oba. Aka je potom vlastne vyhoda Magio TV oproti Magio GO TV? Moze to byt tym ze kabel uz viac nezvlada?
      Dakujem.
    • Od peto15
      Zdravím , chcem nahlásiť nefunkčnú online televíziu cez službu Magio GO ..... Nefunguje na apple macbook s procesorom M1 ani cez safari ani cez chrome odskúšané na viacerých modeloch aj pro aj air ..... Poprosím o opravu tejto chyby ,  po spustení online prenosu po chvíli napíše neznáma chyba a obraz sa zasekne ..... 

• Od mudroncik
      Technik mi po poslednom zásahu u mňa doma vymenil box Arris za Motorolu vip2262. Arris keď som vypol, tak napr. na druhý deň som na jeden šťuk ho zapol a hneď išiel obraz zvuk. Táto Motorola vip2262 keď ju zapnem, tak sa desiatky sekúnd spúšťa modrá obrazovka, blikanie diódy, logo Telekomu a potom sa vypne do červenej LEDky. Musím box zapnúť ešte raz a zas dlhé sekundy nabieha s logom telekomu a pripája sa na sieť a potom až normálne nabehne obraz zvuk. Akoby sa vždy vypol do hlbokého spánku, ale prestavenie tejto funkcie v Menu box neponúka. Viete niekto čo s tým?
    • Od homeuser
      Mám doma vlastný router (mikrotik) pripojený za ONT v bridge mode. Nakonfiguroval som na WAN interface PPPoE , NAT a FW. Internet mi funguje. Je možne na môj router pripojiť aj Magio set topbox?
    • Od sisa2610
      Cca od 14.6.2021 vobec nefunguje teletext na ziadnom kanali. Tlacitko TXT predtym fungovalo na vsetkych kanaloch, ktore maju teletext, ale teraz nereaguje vobec nikde. Je chyba v set top boxe alebo v prenose signalu?
    • Od Galaxymanko
      Zdravím, 
      takže v poslednej dobe mi krásne išlo Magio GO stiahnuté z Google Play Store rovno v Smart TV a zrazu mi tam dnes vyhodilo hlášku: 
      Použité prihlasovacie údaje sú správne, ale služba Magio GO TV je dostupná len pre Magio GO TV (set-top box) a pre mobilné zariadenia (mobil alebo tablet).

Zmenilo sa niečo, pôjde to ešte alebo takto idete nútiť ľudí do Magio boxov?