pokračovať v zmluve

Otázka

• 0

Dobry deň mam Telekom internet,zmluva mi konči v decembri ale ja chcem ďalej pokračovať čo mam spraviť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ešte máš do decembra čas.Buď ťa budú kontaktovať sami ohľadom predĺženia , alebo stačí ak si pred koncom viazanosti zavoláš na 0800123456 a požiadaš o predĺženie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nemusíš robiť vonkoncom nič. 

keď ti skončí viazanosť, pokračuješ s tými službami ktoré máš doteraz podľa platného cenníka. s tým, že už nie si zmluvne viazaný. 

za predpokladu, že chceš pokračovať, tak len jednoducho +- v čase skončenia zmluvy sa im znova upíšeš na 24 mesiacov a vyberieš si nejakú odmenu za tento úpis. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od 127480208
      Dobrý deň.
      Máte v pláne v najbližšom období zriadenie Optického internetu  v obci Oslany okres Prievidza?
      Petriska
    • Od Marcel
      Telekom od zajtra spúšťa:
      Nekonečné dáta pre leto 2021: Telekom motivuje zákazníkov, aby objavovali aj menej známe miesta Slovenska
      https://www.telekom.sk/info/press-centrum/tlacove-spravy/-/releases/nekonecne-data-pre-leto-2021-telekom-motivuje-zakaznikov-aby-objavovali-aj-menej-zname-miesta-slovenska/1476793

Ako to bude s roamingom v EU? Od dnes som v roamingu mimo SK.
    • Od ZuzanaPV
      Chcela by som si zriadit VDSL internet. Na **piip** Telekomu sa pise ze na mojej adrese je dostupny. Ako VDSL internet technik instaluje domov (je nutne natiahnut kabel do domu co znamena rozkopat chodnik,navrtat stenu atd...alebo je mozne VDSL internet natiahnut vzduchom)?
    • Od Marcel
      Zdravím,
      už v minulosti som si všimol cenovú diskrimináciu v neprospech Biznis paušálov a dnes ma to nenechalo chladným. Uvádzam sem zámerne jedno zariadenie o ktoré som mal záujem a zámerne cenu pre T Ideál 32 a Biznis Premium 32. Rozdiel v oboch paušáloch nie je. Nerozumiem tejto cenovej politike "trestať" podnikateľov, prípadne sa tváriť, že si to podnikatelia nevšimnú. Pýtam sa prečo sa dejú takéto neférové praktiky? Nabudúce odmietnem Biznis Premium a nechám si T Ideál na IČO. Zámerne to sem píšem, dávajte a overujte si cenu pre Biznis Premium a T Ideál toho istého zariadenia.

• Od Brainwash
      Dobrý deň, kedy bude nová akcia 2mobili za cenu jedného paušála ako bola vianočná akcia 2020. Akosi som to prepasol...
      Bude v blízkej budúcnosti nejaká nova Xperia...? 
      Vďaka za odpovede...