Zmena

Otázka

• 0

Dobrý deň,je možné zmeniť paušal z AnoXl na paušál AnoL možno AnoM,povodný XL má skončiť v júli2020.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Zmena paušálu na nižší je možná až po ukončení viazanosti prípadne pri novom predlžení služby ( resp. dá sa aj skôr, ale s pokutou).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od lesyk1964
      Musím bohužial skonštatovať, že celá vaša stránka je na dve veci...na **piip** a na nič...máte praktiky cyperskej schránkovej firmy...a vraj nemecká spoločnosť...skôr nejaká turecká...hanba....
    • Od lesyk1964
      ako zistím, kedy mi končí paušál, ak nemôžem navštíviť pobočku??????
    • Od emkejx
      chcel by som sa informovat ci planujete zaradit do ponuky telefonov aj Huawei P40 a P40 Pro. Ak ano tak kedy priblizne. 
    • Od Riskasa
      Zdravím ako funguje FUP pri marcovom darceku 1000GB? 
      Mam paušál ANO L. 10 GB net. Dostal som 1000GB... Prvé dáta sa míňajú z toho darčeka 1000GB prečo minzacali účtovať FUP? 

• Od g.pavolhalas
      Dobry den, pred pol rokom (25.9.2019) som si u vas zobral pausal Ano L, k pausalu som vtedy nechcel ziadne zariadenie, ale uz som si to rozmyslel a nejake by som uz rad zobral. Vo vasej aplikacia Narok na novy telefon (https://www.telekom.sk/mobilkazdyrok/) mi stale pise ze nemam narok na novy telefon, chcel by som sa opytat preco ? a kedy nanho budem mat narok. Dakujem