Pozor na Assalamu'alaikum warahmatullahi wabarakatuh

Otázka

• 0

Ehm, Telekom? 

Toto mi práve prišlo do schránky.  Sme na podobné veci zvyknutí ale keby náhodou niekto nevedel, tak dajte si pozor, je to podvod !

A telekom, pokúste sa dobudúcna zabrániť niečomu podobnému, priamo pod vaším nosom a Vašou správou.

Toto mi práve prišlo do osobnej správy od alialiali2087.

@alialiali2087 a predpokladám, že aj @alialialiali

"Assalamu'alaikum warahmatullahi wabarakatuh"

Bismillahir Rahmanir Raheem „Nech je Alah pochválený! Hovorím o vašej váženej láskavosti a hovorím s určitým stupňom povzbudenia Inshallaha!

Dovoľte mi predstaviť túto dohodu, pretože ste ju pozorne čítali kvôli pochopeniu; Mal som jedného z mojich líbyjských podnikových investorov, ktorý v súčasnosti neskoro, bol menom Engineer: Mohamad Diaa Al-Hallak; mal pevný vkladový účet v mojej banke v januári 2006 počas 36 kalendárnych mesiacov v hodnote 37 dolárov. Milión dolárov! Termín splatnosti tejto zmluvy o vklade bol 16. januára 2011, bohužiaľ on neskoro Inžinier: Mohamad Diaa Al-Hallak bol zaradený do nástroja na smrť, ktorý vypukol na ostrove Java v Indonézii 27. mája 2006 pri zemetrasení, ktoré zasiahlo viac ako 5 000 životov ,

Naopak; posledný výber z tohto veľmi povedaného účtu urobil sumou 7 500 000,00 dolárov, čo bolo pred jeho cestou na ostrov Java v Indonézii a podľa posledného auditu banky vykonaného audítorským oddelením 21. - 20. decembra, dovoľte mi úprimne povedzme, že účet bliká na zelenom svetle sumu 29 500 000,00 dolárov ako celkový zostatok v tomto okamihu stále nevyžiadaný !!!

Počas otvárania účtu nemal dediča ani niekoho z rodiny Kin, pretože som bol jeho účtovným úradníkom ešte predtým, ako som bol pred tromi rokmi menovaný za audítorského manažéra. Som veľmi rád, že vám môžem okamžite napísať, aby ste sa snažili o spoluprácu, a predstavím vás ako Next of Kin / Heir majiteľovi účtu tu v tejto banke, aby vám manažment mohol opraviť a uvoľniť účet, pretože doba vkladu sa rýchlo blíži jej dátum skončenia platnosti.

Hneď, ako sa o vás dozviem, poskytnem ďalšie podrobnosti o tomto fonde, a týmto sľubujem, že po úspešnom vykonaní tohto prevodu na predmet sa s vami podelím o pomer 50/50%.

Počkám od teba,

S úctou v ISLAM

Pán ABDULLAH Ali SAYED
Lomé, Togská republika
Západná Afrika

Mám svoju súkromnú elektronickú e-mailovú adresu a musím získať ďalšie informácie: alilaiabdu9962@gmail.com

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

vzhľadom na to, že mi to nedovolí ho nahlásiť, ...... vždy ma to presmeruje iba sem.... 

tak takto zároveň upozorňujem aj tých čo sa náhodou nestretli s "mrtvym africkým kráľom" a podobne, aby vedeli, čo to je. 

a podľa tých dvoch mien čo mi náhodou vyhodilo, to nerobí prvý krát. 

Screenshot_3.jpg

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar