Poradie kanalov STB cez magio GO

Otázka

• 1

Pridal (editované)

Ako rozumne upravit poradie kanalov pre Magio TV (Optika)?

Cez menu v set-top-boxe je to prakticky nepouzitelne. V ponuke je 300 kanalov, posuvanie len o jeden hore/dole bez cyklickeho menu - stredny pocet kliknuti 150 na kanal = priemerne 45 000 presunov. Pri blbom postupe aj viac... Kedysi na to fungovala webstranka  www.telekom.sk/zmenaporadia  nasledne to integrovali do Magio GO.

Dlhsiu dobu som poradie nemenil a ponuka sa medzicasom zmenila. Tak sa napriklad objavilo niekolko hudobnych stanic nahodne rozmiestnenych niekde "vzadu". Zislo by sa mi ich dat niekde blizko seba (a nie len tie). To pritom ani nesnivam o kategorizacii oblubenych kanalov podla vlastneho typu, ktora bola v UPC 10 rokov do zadu...

Zistujem ale, ze Magio GO sice stale obsahuje moznost nastavit si poradie kanalov aj na set-top-boxe, ale "soudruzi z NDR" ich filtruju na ponuku mobilneho Magio GO.Teda vidim/viem presuvat len 60 vybranych kanalov (celych 20% ponuky:-))

magio-poradie.PNG

Taka basnicka otazka na zaver - bud to zle pouzivam, alebo fakt nechapem, ako pri takom mnozstve zakaznikov nikto nema problem s nahodnym rozlozenim kanalov? To fakt vsetci maju len M-kovy balik? Alebo je vsetkym ludom jedno, kde maju aky program? Lebo to magio ne-riesenie poradia/typu programov je fakt odpad. Pritom celkovo hodnotim softver Magia kladne. Bud to analytici nepozeraju telku alebo ziadni analytici nie su a nic sa uz nevyvija. Staci, ze to "sype". :-) Keby dali zdrojaky open-source, to by sa dal forknut slusny softver...

Editoval/-a fuco
preklep

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Magio GO je strašné. Taký Horizon GO od UPC je iný level.  Tiež ma to neskutočne vytáča.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gabes358
      Aplikácia Netflix nie je dostupná na Magio Go TV Boxe. Nedá sa nájsť  ani  v Google Play App Store.
      Magio Go TV Box je certifikované zariadenie pre Android TV?
      Je to len dočasná chyba alebo existuje iný dôvod prečo Netflix nie je dostupný?
    • Od sutak66
      Dobrý deň, dá sa kúpiť Magio Go tv box alebo je možný iba prenájom?
    • Od Hlebka.
      Dobrý deň, mám Televíziu M a rád by som zmenil Športový balík na iný. Je to možné aj telefonicky alebo len osobne v predajni ?
    • Od Janko0515
      Zdravím vás. Chcem sa opýtať ak mám doma Magio TV a k nej 2 routre dá sa dokúpiť ďalší ktorý by som používal v kamióne nakoľko som vodič mkd. Aká je tam cena za router a koľko platím ku faktúre navyše ak budem používať v zahraničí router aj satelit.