Sekanie kockatenie kanalov

Otázka

• 0

Caute tento problem mam pri ceskych kanaloch  väcsinou  vecer obraz aj zvuk seka  a kockati.   Mam  optiku  a box je   cez  cat6 kabel pripojeny  da sa to riesit  lebo som sa docital  o tomto probleme vo viac  vlaknah a nikto  nepisal  ci to vyriesily..

20200228_205128.mp4

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

restartovat box aj router si skusal ? ak nepomoze tak volaj zakaznicku linku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

I ja mam tento problém hlavne pri dokumentárnych programoch.....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sekanie a kockatenie,za 3 mesiace viac problemov ako s digi za 11rokov .veľmi často seká,kockatie.Veľmi banujem,že som sa dal nahovoriť. Nehovoriac o tom,že som nebol informovaný o tom,že v HD kvalite sa dá pozerať súčasne iba na jednom tv prijmači.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pri ADSL iba 1HD pri VDSL 2 HD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od IvanBilohuscin
      Zdravím. Mám optické pripojenie internet + 2x Magio Box. Zo začiatku všetko išlo v poriadku. Teraz mi druhý Magio Box pri zapnutí vypisuje "pripojenie k internetu zlyhalo, skúste znova." Asi po 50 reštartoch to nabehne, ale je to extra otravné. Čo môže byť problém? Pripojil som druhý magio box vlastným káblom pri samoinštalácii, ale zo začiatku všetko šlo normálne a ide aj teraz po X reštartoch. Ďakujem. 
      Bilohuščin
    • Od marek.novak
      Dobry den,
      v obci Jarna, miestna cast Cifer realizujete vykopove a zmene prace s tahanim optickych kablov. Na hranici pozemku uz mame osadeny stlpik s ukoncenim. Chcem sa spytat, kedy asi ocakavate ukoncenie prac? Majitelov jednotlivych nehnutelnosti budete obvolavat alebo si to mame nejakym sposobom sledovat a nahlasit sa?
      Dakujem
      Marek
    • Od patrikdanis
      Dá sa cez switch pripojiť Magio TV a ešte aj NAS server a PC? Potrebujem využiť, iba cez LAN kábel prístup na 1.poschodie keďže KZ je dolu v obývačke a izbu mám na 1.poschodí. Máme všade rúrkovú inštaláciu káblov. Jedná sa o 12 ročný RD. Keďže to budem raz ja zapájať mám aj krimpovacie kliešte, len neviem či bude treba s KZ natiahnuť LAN kábel do izby ku switchu na priamo alebo krížený a do PC a NAS server budú originálne LAN káble Môžem jeden LAN port využiť na TV (Magio TV box), PC a NAS server cez switch teda cez originálne káble kupované krátke. Ďakujeme za všetky rady.
    • Od pteodaktil
      Zdravím,
      mám chytrý balík internet (L) + TV(M) od telekomu ...viazanosť do januára budúceho roku 
      ak si to teraz cez net predĺžim ...s tým, že mám záujem o vyšší balík TV (L) 
      aká zmluva mi vlastne príde ?
      na 24 mesiace +4 mesiace ?
      alebo upravená bude až nová zmluva po konci terajšej viazanosti ? 

• Od kjuteq
      Kedy bude konecne mozne prenajat viac ako 4 set-top boxy ? a zaroven pustat viac ako len 2 HD  kanaly naraz..... v dnesnej dobe 4K ponukat len 2HD streamy naraz teda ziadna slava.

• Od JanaVaryova
      Chcela som si aktivovať archív TV v Magente 1, ale nedá sa mi prihlásiť do Magenty 1. Vôbec mi nezasielate spätný kód na overenie. Prišiel mi iba raz, dala som ho, ale mi napísalo, že je nesprávny.