Sekanie kockatenie kanalov

Otázka

• 0

Caute tento problem mam pri ceskych kanaloch  väcsinou  vecer obraz aj zvuk seka  a kockati.   Mam  optiku  a box je   cez  cat6 kabel pripojeny  da sa to riesit  lebo som sa docital  o tomto probleme vo viac  vlaknah a nikto  nepisal  ci to vyriesily..

20200228_205128.mp4

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

restartovat box aj router si skusal ? ak nepomoze tak volaj zakaznicku linku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

I ja mam tento problém hlavne pri dokumentárnych programoch.....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sekanie a kockatenie,za 3 mesiace viac problemov ako s digi za 11rokov .veľmi často seká,kockatie.Veľmi banujem,že som sa dal nahovoriť. Nehovoriac o tom,že som nebol informovaný o tom,že v HD kvalite sa dá pozerať súčasne iba na jednom tv prijmači.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pri ADSL iba 1HD pri VDSL 2 HD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od em.jarosova.
      Dobrý deň,
      máme u Vás zakúpenú službu chytný balík na pevnú linku, magio TV a magio internet.. Zmluva platí do 24.4.2021. Mám 2 problémy:
      1./ Už asi 4 mesiace nám dobre nefunguje ovládač na TV programy. Prosím, aby ste nám poslali nový TV ovládač.
      2./ Nefunguje nám telefón na pevnú linku. Chcem sa opýtať, či musíme čakať až do apríla 2021, kedy nám končí zmluva, pretože by sme chceli zrušiť pevnú linku a zostali by sme iba pri        Magio TV a internete.
      Ďakujem za skorú odpoveď.

Emília Jarošová 

• Od elektrolackovic
      Dobrý deň dá sa znížiť v magiu sat z balíkal L na balík základný M
    • Od DuskyToth
      Dobrý deň, 
      Mame doma Magio TV cez opticky kábel na niekoľkých TV. Spracovanie signálu realizuje set top box - Magio Box Motorola VIP1002/VIP1002ESL. Všetko funguje ale zakúpil som novy Samsung smart TV so smart ovládačom pričom Smart TV ponúkla možnosť vybrať si z dodávateľov produktov ktorý používam - Orange, Skylink, DIGI, UPC, atď. a taktiež T-Home. Voľba T-Home nefunguje a iné Telekom/Magio možnosti tam nie sú. Chcem sa opýtať, je kompatibilný magio set top box so smart tv a smart ovládačom? Je nejaký typ produktu ktorý viem vyhľadať aby šlo ovládať set top box cez TV? Alebo musím naďalej použivať 2 ovládače? Alebo ešte je možnosť Magio GO, pričom mi je set top box k ničomu.
      Ďakujem
    • Od pemalin
      Zdravim, magio box Arris s HDD sa mi sam od seba vypne, vpredu sa rozsvieti len cervena kontrolka a na nic nereaguje, ani na ovladac, ani na restart vzadu. Ak je vypnuty aspon hodinu a odpojeny od prudu, tak sa nahodi a ide zas nejaku polhodku. Nejake rady, skusenosti? Dik
    • Od Tinoj
      Ahojte,
      tento týždeň nám prišliel do pošty formulár, že v obci plánuje Telekom vybudovať optickú sieť. Dalo by sa nejak bližšie prezistiť informácie, kedy plánujú výkopové práce a podobne?
      Vopred vďaka za odpoveď  
    • Od sneiper
      Zdravím.
      Je možné sledovať magio tv aj na inom iptv boxe ako je magio box od telekomu