Otázka

• 0

Zdravím ....tak dávnejšie som stratil mobil a chcel by som sa spítať dá sa násjsť pomocou IMEI kódu ?? Ten IMEI kód mám len niečo málo čítal na internete a policajtom sa mi moc nechce ísť spisovať zápisnicu a podobne lebo ako som už písal už je to dávnejšie a asi by som nepochodil dá sa to nájsť ešte nejak inak ?? nieje na to aplikácia alebo niečo podobné ? myslím to tak že by som to vedel zistiť z domu....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

strata sa na policii neriesi, iba kradez. idealne je mat mobil zosynchronizovany s google uctom a zapnutu funkciu find my device

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Policajti  Ti ho hľadať nebudú.Vlastná skúsenosť  , ale spravili aspoň to na polícii , že som im nadiktoval IMEI a oni zablokovali mobil na ďiaľku , tak že na tom telefóne nikto nikdy so žiadnou SIM nechytí signál , ale bola to krádež a nie strata.

Editoval/-a erik200444

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

z domu by si to vedel zistiť ak by si si do toho mobilu nahodil appky, ktoré takéto možnosti podporujú, ako "vyhľadanie strateného telefónu", "zablokovanie na diaľku" a podobne. sú také.. a aj ti ukážu kde sa ten telefón nachádza. najlepšie je ich hodiť do neviditeľného trezora, tak je ich väčší problém sa zbaviť aj za predpokladu, že by ten mobil niekto našiel a využíval. 

ale to je všetko ešte počas toho ako svoj telefón aj fyzicky máš, ak si to nespravil dovtedy, tak už nespravíš nič. .... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aha chapem ďakujem za odpovede

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar