Dátujte v marci donekonečna s Telekom aplikáciou

Otázka

• 0

Ahojte,

v marci sme pre vás pripravili ďalšiu akciu. :) 

Od 1. do 31.03.  si budú môcť naši zákazníci v Telekom aplikácii aktivovať balík Nekonečné dáta. Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si bude môcť aktivovať balík jeden raz počas marca.

Tentoraz máme pripravenú rovnakú porciu dát  pre každého. :) 

Postup ako si môžete aktivovať balík v appke nájdete tu.

4_650x220.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

To radšej mohli dať 100GB / na 10 mesiacov. To by bolo rozumnejšie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to neobmedzené ? Alebo koľko giga budem mať k dispozicii ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

1000 GB, slovom tisíc gigabajtov, alebo este inak, 1 TB = jeden terabajt dat.

Cize prakticky neobmedzene data.

Michal Korec, hovorca spoločnosti Slovak Telekom ku akcii dodáva: „Akcia nekonečný marec je určená všetkým našim zákazníkom s paušálom, aby si naplno vyskúšali jedny z TOP 10 mobilných sietí na svete. Vnímame ju aj ako dátový test národa – koľko dát zákazníci dokážu preniesť, ak nemajú súčasné limity.“

Osobne to vidim tak ze sa bude vo velkom vyuzivat tethering, lebo za normalnych okolnosti neni sanca sa k tomu limitu ani len priblizit, uz len kvoli baterii telefonov...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tí čo nemajú paušál tých máte na háku že..genialne ste zas niečo vymysleli..tak ďakujeme :S

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Budu neobmedzene data platit aj pre simku na zdielanie dat?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja to plánujem využiť na sharing cez telefón a pripojiť na to Nvidia Shield a cez Stream cinema pozerat filmy v HDR kvalite 😀.  Nech dám tej BTS u nás poriadne zabrat. Určite bude moja SIM s najväčšou spotrebou tu u nás 😀

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nastastie u mna ani toto neobmedzeno nesposobilo problem, ale neviem ci si Telekom uvedomil ze ludia maju aj Magio Internet vzduchom cez LTE siet, ktory je ich jediny pevny internet a je dost mozne ze ked natrafia na stahovaca (pripadne hned viacerych) pri danej BTS tak si mesiac poriadne nezapnu internet.

@Ľuboš @Miška mysleli ste na taketo okolnosti? ak aj nie tak dufam ze to do buducna budete zohladnovat

Editoval/-a Edo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od zobacny
      Nebudú v júni neobmedzené dáta?
    • Od noy1988
      Dobry den chcem sa len opytat jednu otazku
      Pred cca rokom som si kupil 4G internet na doma ktory som mal na 14 dni zadarmo
      Neskor som ho vratil po par dnoch nakolko kapacita GB bola nedostacujuca.
      Lenze po nejakom obdobi ste tu kapacitu GB navysili ale internet uz zevraj nemozem mat kvôli pokrytiu co sa mi nezda nakolko pred rokov som ho normalne vyuzival.
      Takze sa chcem opytat alebo poziadat o preverenie dostupnosti detailne nie cez vasu MAPU DOSTUPNOSTI.
      Adresa :   
      mesto : Vrable 
      ulica : Obecna 288
      PSC : 95201
      Dakujem
      0948509021
    • Od Edo
      Kde sa teraz aktivuje VoLTE ? Cez SMS je to pozastavene.
    • Od mkalaa21
      Zdravím, v utorok mi bol aktivovaný novy paušál T data a akosi mi to stále nefunguje:
      1. Keď sa prihlásim na PC v môj Telekom, tak mi píše nepodporovaný produkt a nezobrazí mi vôbec nič o spotrebe
      2. V mobilnej aplikácii je kus chaos. V skupine Magenta mi ukazuje nový paušál, v prehľade mi ukáže názov starého paušálu a v spotrebe mám minúty a sms od starého paušálu a dáta nám z nového
      3. Priateľka si brala paušál, keď prešla od konkurencie a ani jej nezobrazí paušál, prihlási ju do aplikácie ale to je všetko, akoby nič nemala
      Ma ešte niekto také problémy ?
    • Od slowrock
      Platím si paušál Áno L 10GB dát v plnej rýchlosti.. nato som si aktivoval nekonečné dáta 1000GB lenže s obmedzenou rýchlosťou s ktorou nedokážem minúť ani 10GB dát z 1000GB. Načo je potom dobrá táto akcia keď ta rýchlosť je takto obmedzená. Neopužitelne!!!! a nemožem sa dostať k mojím ani k mojím 10GB zaplatením v plne jrýchlosti!!!
    • Od rakovicovalenka
      Dobry den potrebujem zrusit jednu vec aj vo fakture a neviem to. Find my kids som aktivovala cez google a neviem to zrusit.mesacne mi to stahije a uz to nevyuzivam davno. Dakujem