Webmail

Otázka

• 0

Je nejaký problém s poštovým serverom ? Evidujeme výpadky na prevádzkach.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

V poslednej dobe sú tie výpadky dosť časté. V "sieti patriacej medzi 10 najlepších" by sa to ale stávať nemalo. Aspoň nie bez upozornenia, ak sa jedná o plánovanú odstávku servera, alebo sa aspoň za spôsobené nepríjemnosti ospravedlniť. To sa však akosi nenosí.... Hlavne, že za službu zaplatíš...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Tiež mi vôbec nefunguje webmail, Žilina a okolie. Súhlasím s JKPT. Poruchy sú dosť časté.

Editoval/-a B123456...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je nejaký problém s poštovým serverom ? Evidujeme výpadky na prevádzkach.

tak teda je alebo neni problém s webmailom - ja mám tiež problém - telekom robte niečo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi majú problém. Ani ja sa nedokážem prihlásiť. Žilinský kraj.

Ale aspoň by mohol niekto reagovať na otázku...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gogetter
      Dobrý deň, 
      Ako môžeme iniciovať zriadenie optickej siete pre obec Jarok konkrétne ulica Štepnice prosím ? 
      Optika by mala byť privedená po poštu vzdialenú cca 700m. 
      V obci Veľké Zálužie sa už začína v spolupráci s obecným úradom realizovať. Dá sa aj u nás prosím dohodnúť ? 
      Aký je postup prosím ?
      dakujem
      peter

• Od patrikdanis
      Dobrý večer jedna pani má záujem o internet typu VDSL2+ XL v Lokalite Budatínskej Lehote. Možno je tam aj viacero záujemcov, tak či sa plánuje do konca tohto roku spustiť VDSL2+ XL v jej lokalite. Určite by boli viacerí ľudia radi, lebo to patrí pod Kysucké Nové Mesto a minulý rok 2019 alebo predminulý rok 2018 bolo tomu, tak to aj v Oškerde a patrí to tiež pod Kysucké Nové Mesto, že tam bol dlhé roky internet cez ADSL pripojenie a už je aj VDSL2+ technológia. Ďakujem vám za všetky vaše rady.
    • Od Joey35
      Dobrý deň,
      chcel by som sa opýtať na dostupnosť optického internetu v lokalite Zborov ( okres Bardejov), presnejšie ulica Mlynská 27. Nakoľko viem, že sa tu realizovala výstavba optickej siete.
      Ďakujem.

• Od Zask0o
      Zdravím, posledné dni mávam dosť časté výpadky na mojej adrese. Je to tretí mesiac, čo od Vás mám L VDSL2, router je Speedport Entry 2i. Zatiaľ som to neriešil nijak, no zvažujem telefonát. Doteraz šlo všetko v poriadku a posledné dni, ako keby som dostal reset routru na diaľku.
    • Od Rastislav Pečík
      Rád by som sa spýtal, kedy cca bude dostupná optika v Šenkviciach na ulici A. Behúnka? Nedávno sa tu ťahali káble ... Ďakujem
    • Od MiroslavMax
      ako dlho mam cakat za zapojenie internetu po zaplateni faktury po vypnuti