Otázka

• 0

Dobrý deň,

Chcel by som sa opýtať, ako je to s možnosťou pripojenia magio internetu v Rovinke na Kvetnej ulici. Na mape pokrytia je internet všade okolo dostupný, preto ma zaujíma, či je možnosť sprístupnenia aj na tejto ulici ?

Magio.jpg

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

citujem kolegu z podobnej témy, pretože presne tak to je. 

Tam kde nie je konkurencia sa nik nejde pretrhnúť, tam kde už niekto je sa pobijú všetci. a prvý tam príde vtedy, keď uvidí, že sa mu to vyplatí, teda že viacerí budú mať o tú službu záujem. 
kôli jednému sa nik nepretrhne. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

Chcel by som sa opýtať, ako je to s možnosťou pripojenia magio internetu v Rovinke na Kvetnej ulici. Na mape pokrytia je internet všade okolo dostupný, preto ma zaujíma, či je možnosť sprístupnenia aj na tejto ulici ?

Magio.jpg

Bolo by dobre keby tu dali Mágio internet aj tv veľa ľudí by to privítalo ! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od chupsona
      Mám optický internet XL. Kým som mal PC napojený priamo sieťovým káblom na ONT, rýchlosť bola ako má byť, 600mbit. Po tom čo som potreboval vlastný router, zavolal som a prehodili mi nastavenie (inak sa to nedá vraj) a mohol som zapojiť vlastný router (TP link: TL-WR1043ND). Rýchlosť je ale zrazu len cca 270mbit. Router je gigabitovy. Rýchlosť portov som testoval pri prenose súborov medzi dvomi počítačmi v sieti.(išlo to cca 880mbit) Zapojenie je teda: ONT z ktorého mi ide sieťový kábel do routra a odtiaľ ďalším káblom do PC.
      Kým som mal PC napojený káblom priamo do ONT rýchlosť išla v pohode. Viete mi poradiť čo s tým ? Čím to je ? V nastaveniach routru som nenašiel nič čo by malo rýchlosť obmedzovať. Počul som teóriu že telekom znižuje rýchlosť keď chce zákazník svoje vlastné zariadenie...
    • Od julohu
      Dobry den. Chcem sa opytat ze ci po vypovedi sluzieb (internet a pevna linka) mi ostane mailova schranka *@stonline.sk alebo sa zrusi. Popr. ci sa da riesit presmerovanie na inu schranku. 
      Vdaka
    • Od lukkoska
      Zdravím,

Vie mi niekto povedať, prečo Telekom obmedzil Netflix v Samsung Smart TV?
    • Od LTibor01
      Dobŕy deň chceľ by som sa spýtať ako viem otvoriť port na SpeedPort Entri I2 router ? 
    • Od sa.ki
      Zdravím, po zriadení magio internetu mi prišla sms s menom a heslom lenže neviem kam sa mam s týmito údajmi prihlásiť. Meno končí @dslbasic. Nejaké rady? 
      Vopred ďakujem za odpoveď.