EASY ROAMING

Otázka

• 0

Zaujima ma či mam aktivovany Easy Roaming na mojej easy karte čislo +421910398425. Prosim Vas pošlite mi odpoved SMS-om na to čislo. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Zavolaj na linku 0800 123 456, napíš na chat, alebo informáciu Ti poskytnú osobne na predajni, ak si v zahraničí tak volaj  0 903 903 903, alebo napíš mailom na office@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dá sa to overiť aj na bezplatnej easy linke 12350 - samoobslužná hlasová služba

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mattoo126
      Dobrý deň chcem sa spýtať vybavoval som babke prechod z easy na pausal áno s . Prišiel mi aj potvrdzovaci email ale ďalej nič a us je to viac ako týždeň ....čo mám ďalej  robiť  ..čakať či niekam volať? Za odpoveď ďakujem
    • Od martin.svoren133
      Zdravím, chcel by som sa opýtať či si viem aktivovať balík nekonečných dát. Mám easy kartu, avšak som členom MAGENTA 1 skupiny. Uplatňuje sa teda této akcia aj pre mňa? Ak áno, ako na to?
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od Riskasa
      Zdravím ako funguje FUP pri marcovom darceku 1000GB? 
      Mam paušál ANO L. 10 GB net. Dostal som 1000GB... Prvé dáta sa míňajú z toho darčeka 1000GB prečo minzacali účtovať FUP? 

• Od jozef.jesensky79
      Mám otázku , s dôvodu že momentálne zostávam v zahraničí v EU ( a nedobrovoľne necestujem na SVK ) , kvôli koronavíru, uzavretiu hraníc, a karantény , sa chcem spýtať, ako to bude s " Politikou primeraného využívania roamingových služieb v EU " , či to bude ohľadom volania, sms, resp. dát.  Kedže dáta nepoužívam (mám zahraničnú dátovú kartu ) , zaujíma ma najviac volanie domov.  
    • Od natalkaaa819
      Ako deaktivujem roming eu