Sluzby telekom

Otázka

• 0

Pred 4 rokmi sme riesili vas telekomunikacny stlp ktory mame umiestneny vo dvore . Uz pred 4 rokmi uz bol nakloneny . Dnes je nakloneny este viac . Stlp ma diery . Vtedy povedali ze na jar to daju do poriadku . Uz presli 3 jary . A stale si ho nevsimaju. Treti den cela skrinka otvorena. Ked sa takto staraju o svoje zaridenia ako na nej maju poskytovat kvalitne sluzby . Ale potom ich technik ludom povie do telefonu ze kto nam to zapajal u nas sluzby nemozu ist. Ano jasne ze nekozu ist ked takto sa staraju o svoju infrastrukturu 

6149F19D-EBDF-490A-BDCA-B6550D61027D.jpeg

E4332991-B3ED-43E0-94A5-A8A480416596.jpeg

64063F0C-6B67-458E-8D7F-803D01045319.jpeg

F6DA585B-34FB-4BE0-9620-8937525D446E.jpeg

E537E148-8119-4133-B46C-1CBD73A7BD0E.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

podla toho prveho obrazku to vyzera tak, ze krivo je ten dom vzadu :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nahláste to na 0800 123 777

Pred 4 rokmi sme riesili vas telekomunikacny stlp ktory mame umiestneny vo dvore.Vtedy povedali ze na jar to daju do poriadku . Uz presli 3 jary . A stale si ho nevsimaju. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

niekedy to bohužiaľ treba urgovať.... aj sused mi včera hovoril, že nahlásil v decembri stĺp ak mu ťahali nový kábel, povedali že vymenia ho ešte v januári... bo dajak to nevidalo....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

len vieš, pravda je v tom, že  dali vedieť, a telekom by mal vyvíjať snahu o nápravu. až to niekomu capne na hlavu a aj s dokladom, že telekom bol na to upovedomený už pred 4mi rokmi a kašlal na to kto bude mať opletačky za neúmyselné zabitie? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar