Optika

Otázka

• 0

Dobrý deň  kedy tu bude optický internet ktorý tu má byť od 1.Novembra adresa -hanzlíkovská 93

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 1

@janyxx vôbec nie. on založil už 4tú tému na presne toto isté. 

17.11.2019

24.1.2020

25.1.2020

a túto. 

stačí sa len pozrieť jeho profil. 

a tam uviedol tú adresu aj normálnejšie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ale toto je kvizova otazka, lebo musime prist na to, kde ma byt optika a za dalsie, do 1. nov. je este daleko :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Janomajer135
      Dobrý deň,
      prosím o informáciu o stave zavádzania Optiky v obci Slovenská Ľupča.
      V poštových stránkach sa začal objavovať papier o súhlase so zriadením optickej prípojky od firmy ZYRY-Tem pod záštitou telekomu.
      Je to len predbežné zisťovanie o záujem opt. internetu v obci alebo sa na tom už aj reálne pracuje a aký je predpokladaný termín realizácie a spustenie služby.
      Ďakujem

• Od madrian
      Čoskoro bude dostupná optika v mojej lokalite a mal by som nejaké otázky. Určite by som chcel používať svoj (Ubiquiti) router . To už viem, že od Telekom dostanem ONT zariadenie ktoré treba prepnúť do bridge módu. Alebo netreba? Čítal som tu na fóre, že keď nie je aktivovaná WiFi, je v bridge režimu.
      Pri objednávke je možné vybrať Modem / Router:
      Standard router s WiFi Premium router s WiFi Nemám záujem Táto možnosť je nezávislá od ONT? Ide o samostatný router? Za 0.49€/mesiac by som bral ako backup.
      Ešte taká otázka, že teraz dávajú IPV6, alebo IPV4? Máme doma server a zatiaľ nie som pripravený na IPV6. 
    • Od jankakochanka
      Dobry den. Chcela by som sa spytat či je v pláne zriadenie optického internetu v obci Oslany. Dakujem
    • Od Dobko30
      Dobry den, chcel by som sa spytat, ci bude zavedene optické pripojenie na internet ?  v casti sidliska Kvetna, mesto Trencin ulica Jana Holleho  14.  Mal som informacie ze sa malo zacat este v roku 2019 a chcel by som vediet ci sa v tejto lokalite planuje z optkou a kedy sa bude realizovat?
    • Od leokabina
      Mám záujem pripojiť sa na optokábel, ktorý bude zajtra do našej bytovky prifúknutý.  Adresa je Zvolen M.R.Štefánika 53.  Na akej adrese prevádzkovej skupiny resp. tel.č. sa môžem prihlásiť?
    • Od marek2006
      Dobrý deň , chcel by som sa spýtať kedy bude spustený optický internet v obci Konská (okr.Žilina) Hlavná ulica 34/44 . Ďakujem