Magio Go "Vyskytla sa chyba"

Otázka

• 0

Dobry den,

Potreboval by som poradit ohladom Magio Go, mam problem s prehravanim.

Ak si dam priamy prenos napr Markizu alebo Digisport1 tak slape bez problemov. Ak si dam vsak napr. stanicu Sport Arena 1, tak na pol sekundy zacne prehravat a potom sa obraz zastavi a dole vypise "neznama chyba". Prikladam screenshot obrazovky aj s chybovym hlasenim. Ak si dam prehrat urcitu relaciu napr prave z archivu Markizy tak niektoru prehra, niektoru nie. Napr. uplne konkretne, dnesne Telerano mi bez problemov prehra, ale ak dam prehrat vcerajsiu volebnu diskusiu, tak opat cca na pol sekundy zacne prehravat a potom sa obraz zastavi a dole vypise "neznama chyba". Tak isto pondelnajsi NCIS prehra, ale napr volebnu diskusiu z nedele neprehra. V com moze byt prosim problem? Na mobile mi vsetko ide takze jednoznacne musi byt problem v nastaveniach pc. Myslel som si ze bude chyba mozno aj v antiviruse Eset, tak som ho odstranil, upgradol PC na najnovsi OS ale problem stale pretrvava.

Na prehravanie pouzivam MacPro s najnovsim OS Catalina a prehliadac Google Chrome. 

Dakujem!

0F7F3333-5C99-4036-B344-91EEA59D054E_1_105_c.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Pravidelne som mal aj problem napr prehrat z archviu na mojom pc relaciu Na Telo s takym istym chybovym hlasenim. Ale aby ste si nemysleli ze problem je len s politikou :D tak som cyskusal teraz uplne nahodne napr prehrat z archivu markizy zo soboty Sportove noviny a tie idu. Nasledne som dal prehrat film Tato pomsta je moja a tam uz rovnaka chybova hlaska,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gabes358
      Aplikácia Netflix nie je dostupná na Magio Go TV Boxe. Nedá sa nájsť  ani  v Google Play App Store.
      Magio Go TV Box je certifikované zariadenie pre Android TV?
      Je to len dočasná chyba alebo existuje iný dôvod prečo Netflix nie je dostupný?
    • Od sutak66
      Dobrý deň, dá sa kúpiť Magio Go tv box alebo je možný iba prenájom?
    • Od 1Techlupo
      Ako sa dá aktivovať balík nekonečné dáta ak sa mi nedá do mobilu stiahnuť aplikácia Telekom?
      Ďakujem
    • Od Janko0515
      Zdravím vás. Chcem sa opýtať ak mám doma Magio TV a k nej 2 routre dá sa dokúpiť ďalší ktorý by som používal v kamióne nakoľko som vodič mkd. Aká je tam cena za router a koľko platím ku faktúre navyše ak budem používať v zahraničí router aj satelit. 
    • Od bratislava1979
      Dobrý deň mám aktivované magio archív ale nefunguje mi to.