Magio Go "Vyskytla sa chyba"

Otázka

• 0

Dobry den,

Potreboval by som poradit ohladom Magio Go, mam problem s prehravanim.

Ak si dam priamy prenos napr Markizu alebo Digisport1 tak slape bez problemov. Ak si dam vsak napr. stanicu Sport Arena 1, tak na pol sekundy zacne prehravat a potom sa obraz zastavi a dole vypise "neznama chyba". Prikladam screenshot obrazovky aj s chybovym hlasenim. Ak si dam prehrat urcitu relaciu napr prave z archivu Markizy tak niektoru prehra, niektoru nie. Napr. uplne konkretne, dnesne Telerano mi bez problemov prehra, ale ak dam prehrat vcerajsiu volebnu diskusiu, tak opat cca na pol sekundy zacne prehravat a potom sa obraz zastavi a dole vypise "neznama chyba". Tak isto pondelnajsi NCIS prehra, ale napr volebnu diskusiu z nedele neprehra. V com moze byt prosim problem? Na mobile mi vsetko ide takze jednoznacne musi byt problem v nastaveniach pc. Myslel som si ze bude chyba mozno aj v antiviruse Eset, tak som ho odstranil, upgradol PC na najnovsi OS ale problem stale pretrvava.

Na prehravanie pouzivam MacPro s najnovsim OS Catalina a prehliadac Google Chrome. 

Dakujem!

0F7F3333-5C99-4036-B344-91EEA59D054E_1_105_c.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Pravidelne som mal aj problem napr prehrat z archviu na mojom pc relaciu Na Telo s takym istym chybovym hlasenim. Ale aby ste si nemysleli ze problem je len s politikou :D tak som cyskusal teraz uplne nahodne napr prehrat z archivu markizy zo soboty Sportove noviny a tie idu. Nasledne som dal prehrat film Tato pomsta je moja a tam uz rovnaka chybova hlaska,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od mkalaa21
      Zdravím, v utorok mi bol aktivovaný novy paušál T data a akosi mi to stále nefunguje:
      1. Keď sa prihlásim na PC v môj Telekom, tak mi píše nepodporovaný produkt a nezobrazí mi vôbec nič o spotrebe
      2. V mobilnej aplikácii je kus chaos. V skupine Magenta mi ukazuje nový paušál, v prehľade mi ukáže názov starého paušálu a v spotrebe mám minúty a sms od starého paušálu a dáta nám z nového
      3. Priateľka si brala paušál, keď prešla od konkurencie a ani jej nezobrazí paušál, prihlási ju do aplikácie ale to je všetko, akoby nič nemala
      Ma ešte niekto také problémy ?
    • Od dudohor
      Ahojte, prosim kedy bude opat magio go apka v apple store opat s funkciou air play? Dik
    • Od samomuransky
      Zdravím,
      aktivoval som si T-Dáta 25 ku ktorým je poskytovaná služba Magio Go Benefit - jej aktivácia sa mi zobrazuje aj v Telekom aplikácií. Nedarí sa mi ale prísť na to ako službu využiť, teda s akými údajmi sa prihlásiť do samotnej aplikácie Magio Go. Viete mi s tým prosím poradiť?

Ďakujem.
    • Od rakovicovalenka
      Dobry den potrebujem zrusit jednu vec aj vo fakture a neviem to. Find my kids som aktivovala cez google a neviem to zrusit.mesacne mi to stahije a uz to nevyuzivam davno. Dakujem 
    • Od gauner
      Už  18 dní nefungujú spotreby  v aplikácii. Skúšal som preinštalovať. Ale nepomohlo.Skúšal som to cez PC  a nepomohlo. Čo s tým. Pačilo sa mi ako to fungovalo a VY to musite  INOVOVAŤ  . Nechápem preč niečo čo funguje v tejto krajne musí niekto xxxxx.
      Ďakujem.
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať že čo vlastne znamenaju tie denne dáta neobmedzene co sa dajú aktivovat za 3€ v telekom aplikácii? 
      Že ako to vlastne funguje?