Predobjednajte si nový Samsung GALAXY S20+/ S20 Ultra 5G a získajte slúchadlá Galaxy Buds+

Otázka

 • 0

Ahojte, 

od 11.02.2020 si môžete na našich stránkach predobjednať nový Samsung Galaxy S20, S20+ alebo S20 Ultra 5G. A pokiaľ stihnete predobjednávku do 08.03.2020, môžete mať nový Samsug aj s bonusom, slúchadlami Samsung Galaxy Buds+. 

Ako to funguje? Každý zákazník, ktorý si v období od 11.02. do 08.03.2020 predobjedná zariadenia Galaxy S20+ alebo Galaxy S20 Ultra 5G na našich stránkach a v tom istom období sa predregistruje na stránke www.samsung-bonus.eu, získa ako bonus slúchadlá Galaxy Buds+. Viac o uplatnení bonusu nájdete tu.

Banner_Telekom_Forum_tema_Samsung_V2_655x220.png

Pozor! Bonus k predobjednávke sa vzťahuje len na predobjednané zariadenia Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G. Bonus sa nevzťahuje na model Galaxy S20. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

 • 1

Dobry den. Ktore farby budu dostupne pre S20 Ultra v predobjednavke?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 1

Dajte si pred objednávku a z Telekomu vám zavolajú aká bude akontácia a cena. Ak nebudete mať záujem jednoducho to nezoberiete 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 1

Dobrý deň prajem, 

k dispozícii budú nasledovné pamäťové verzie, z ktorých si budete môcť vybrať:      

 • Samsung Galaxy S20 128GB, farba Sivá alebo Modrá
 • Samsung Galaxy S20+ 128GB, farba Sivá
 • Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 128GB, farba Čierna

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Tak ja uz som predobjednal a zaplatil S20+ inde, avsak je to zo slovenskej distribucie.

Chcem sa len spytat budu fungovat vsetky sluzby Telekomu ako VoLTE aj ked nebude telefon z Telekomu ? Len zopakujem ze bude z oficialnej slovenskej distribucie.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

V akej farbe  bude dostupný Galaxy s20  Ultra  ?? kedže je to potrebné vyplniť do predregistrácie pre získanie free galaxy buds+

A nieje pravda ze po predobjednávke vám hneď zavolajú, mne dosla len informativna sms ze den pred začiatkom oficiálneho predaja ma budú kontaktovať

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Dobrý deň prajem,

V akej farbe bude dostupný Galaxy S20 Ultra kedže je to potrebné vyplniť do predregistrácie na  www.samsung-bonus.eu ??

A na stránke k predobjdenávke to nieje uvedené

https://www.telekom.sk/predpredaj/samsung-galaxy-s20

 

Ako získať Galaxy Buds+

 1. Predobjednajte si Galaxy S20+ alebo S20 Ultra 5G v období od 11. 2. do 8. 3. 2020 prostredníctvom tejto webovej stránky.
 2. Následne si na stránke www.samsung-bonus.eu vytvorte predregistráciu svojich údajov a modelu predobjednaného zariadenia. Predajcu uveďte Slovak Telekom. Túto predregistráciu je potrebné urobiť v období od 11. 2. do 8.3. 2020, neskôr už predregistrácia nebude možná a Galaxy Buds+ nezískate.

Vďaka za odpoveď

image.png

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

lenže ja potrebujem vedieť v akej farbe bude dostupný na slovensku v Telekome, mne je momentálne pri registrácii na samsung-bonus úplne jedno aké farebne varianty budu dostupne na voľnom trhu, mňa momentálne zaujíma len verzia pre telekom. Po s10 to tipujem na čiernu ale tak možno Telekom  prekvapí a ponúkne oba farby

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Už niekomu volali ohľadne pred objednávky? 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • -1

Dobry den ja by som sa chcela spytat aka bude cena samsungu s 20+ k pausalu Ano XL (akontacia a mesacna splatka) dakujem 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od mexican
   Včera som sa vrátil z dovolenky (toto píšem preto že predpokladám možný súvis s dočasným pobytom v inej krajine). Doma som potreboval zaplatiť za parkovné prostretníctvom SMS ma číslo 2200 a bol som trochu prekvapený jednou vecou.
   Po zadaní čísla 2200 mi telefón nezobrazil predchádzajúcu komunikáciu s daným telefónnym čislom, kde som doteraz videl všetky minulé SMS ktorými som platil za parkovné ako aj potvrdzovacie SMS o zaplatení atď. Po odoslaní SMS na číslo 2200 mi prišla potvrdzovacia SMS z čísla +432200 ako keby z Rakúska. A zrazu som v zozname správ videl pod číslom +432200 všetky predchádzajúce SMS ktoré som postrádal keď som ja odosielal SMS za parkovanie. To znamená že všetkú minulú komunikáciu (odoslané aj prijaté správy) s číslom 2200 vidím teraz pod číslom +432200. Správy ktorými som platil včera za parkovné však vidím pod číslom 2200. T.j. od včera mám dve vlákna komunikácie. Jedno pre číslo 2200 kde vidím dve odoslané správy zo včera a druhú pre +432200 kde vidím dve potvrdzujúce správy zo včera plus archív správ z minulosti.
   Ešte som si skontroloval nastavenie aplikácie Messages a mám tam ako svoju aktuálnu krajinu Slovensko (zvolené automaticky)
   Jedná sa o telefón Samsung Galaxy S21 a mám v ňom najnovšiu verziu softwaru nainštalovanú začiatkom januára 2022.
    
   Viete niekto poradiť ako to dať do poriadku?
  • Od frto975
   MagioGo na Samsumsung smart TV
   Ovladac k TV:  SAMSUNG BN59-01327B SILVER
   Ako sa dostat k hornemu menu kde su nahravky, program atd? Alebo ako sa inak dostat k nahravkam na MagioGO?
  • Od peto_6
   Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
  • Od grito35156
   Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?
  • Od Hamlik
   Kedy bude dostupný Samsung Galaxy S21 Ultra?
  • Od zbytocnyucet
   Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať ako mám na novšom type TV od Samsungu (konkretne QE65T74) spárovať set top box s ovládačom od Samsungu. Skúšal som to asi 10x a nič. Pri výbere značky stb tam bohužial Tatung STB 3701 nenájde, neviem či je podporovaný alebo nie. V domácnosti je ešte jeden stb s nahrávaním značky Arris a ten mi našlo a išiel nastaviť v pohode (ten ale nie je môj). V samotnom Samsungu mi nevedeli k tomu povedať nič. Má niekto takúto skúsenosť alebo pozná niekto nejakú vychytávku na to ? Poprípade je nejaká možnosť tú bučoru od Tatungu vymeniť za niečo iné poprípade vymeniť ju za stb s nahrávaním nejakej inej značky ?