Predobjednajte si nový Samsung GALAXY S20+/ S20 Ultra 5G a získajte slúchadlá Galaxy Buds+

Otázka

• 0

Ahojte, 

od 11.02.2020 si môžete na našich stránkach predobjednať nový Samsung Galaxy S20, S20+ alebo S20 Ultra 5G. A pokiaľ stihnete predobjednávku do 08.03.2020, môžete mať nový Samsug aj s bonusom, slúchadlami Samsung Galaxy Buds+. 

Ako to funguje? Každý zákazník, ktorý si v období od 11.02. do 08.03.2020 predobjedná zariadenia Galaxy S20+ alebo Galaxy S20 Ultra 5G na našich stránkach a v tom istom období sa predregistruje na stránke www.samsung-bonus.eu, získa ako bonus slúchadlá Galaxy Buds+. Viac o uplatnení bonusu nájdete tu.

Banner_Telekom_Forum_tema_Samsung_V2_655x220.png

Pozor! Bonus k predobjednávke sa vzťahuje len na predobjednané zariadenia Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G. Bonus sa nevzťahuje na model Galaxy S20. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 1

Dobry den. Ktore farby budu dostupne pre S20 Ultra v predobjednavke?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Dajte si pred objednávku a z Telekomu vám zavolajú aká bude akontácia a cena. Ak nebudete mať záujem jednoducho to nezoberiete 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Dobrý deň prajem, 

k dispozícii budú nasledovné pamäťové verzie, z ktorých si budete môcť vybrať:      

• Samsung Galaxy S20 128GB, farba Sivá alebo Modrá
  • Samsung Galaxy S20+ 128GB, farba Sivá
  • Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 128GB, farba Čierna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ja uz som predobjednal a zaplatil S20+ inde, avsak je to zo slovenskej distribucie.

Chcem sa len spytat budu fungovat vsetky sluzby Telekomu ako VoLTE aj ked nebude telefon z Telekomu ? Len zopakujem ze bude z oficialnej slovenskej distribucie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V akej farbe  bude dostupný Galaxy s20  Ultra  ?? kedže je to potrebné vyplniť do predregistrácie pre získanie free galaxy buds+

A nieje pravda ze po predobjednávke vám hneď zavolajú, mne dosla len informativna sms ze den pred začiatkom oficiálneho predaja ma budú kontaktovať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň prajem,

V akej farbe bude dostupný Galaxy S20 Ultra kedže je to potrebné vyplniť do predregistrácie na  www.samsung-bonus.eu ??

A na stránke k predobjdenávke to nieje uvedené

https://www.telekom.sk/predpredaj/samsung-galaxy-s20

Ako získať Galaxy Buds+

1. Predobjednajte si Galaxy S20+ alebo S20 Ultra 5G v období od 11. 2. do 8. 3. 2020 prostredníctvom tejto webovej stránky.
  2. Následne si na stránke www.samsung-bonus.eu vytvorte predregistráciu svojich údajov a modelu predobjednaného zariadenia. Predajcu uveďte Slovak Telekom. Túto predregistráciu je potrebné urobiť v období od 11. 2. do 8.3. 2020, neskôr už predregistrácia nebude možná a Galaxy Buds+ nezískate.

Vďaka za odpoveď

image.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

lenže ja potrebujem vedieť v akej farbe bude dostupný na slovensku v Telekome, mne je momentálne pri registrácii na samsung-bonus úplne jedno aké farebne varianty budu dostupne na voľnom trhu, mňa momentálne zaujíma len verzia pre telekom. Po s10 to tipujem na čiernu ale tak možno Telekom  prekvapí a ponúkne oba farby

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už niekomu volali ohľadne pred objednávky? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Dobry den ja by som sa chcela spytat aka bude cena samsungu s 20+ k pausalu Ano XL (akontacia a mesacna splatka) dakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od AdamFu
      Dobrý deň,
      bývam v oblasti kde je podla mapy pokrytia siete dostupny VDSL internet az do rychlosti 90Mb/s (aj od susedov to mam potvrdene). No podla tejto dostupnosti na mojej adrese nie je dostupny ziaden internet. Vzdy ked zavolam na zakaznicku linku Telecom alebo Orange mi to pripomenu a po zadani cisla zmluvy mi povedia, ze sice nam neukazuje dostupnost internetu na adrese, ale ano mate na adrese zavedeny internet (no je to ADSL ,nejaka stara zmluva).
      Dokonca byvam v dvojdome kde sused ma dostupny VDSL internet (nie je to dom na konci ulice, ale rohovy dom na krizovatke 3 ulic z ktorej jedna je slepa.) Na tej slepej ulici je tento internet, susedia cez jednu aj druhu stranu cesty maju tento rychlejsi internet.

Viete mi prosim pomoct ako by som mal postupovat, aby mi bol zavedeny rovnaky internet ako vsetkym okolitym domom? Na linke mi vedia len povedat, ze na adrese nie je dostupny ziaden internet.
      Vopred dakujem za kazdu odpoved.
      Adam 
    • Od matus_gabris
      Zdravím
      Doma mam klasický ZTE II router klasika som napojeny na pc a cez mobil. Lenže. Potrebujem signál aj do pivnice tak som našiel doma druhý router ten som zapojil káblom z hlavného routru . (predtym som to skúšal a išlo to) Teraz som zapojil sieť zase všetko spravil ako predtým a nejde to. Ako by som to mohol vyriešiť? Potrebujem aby mi router vysielal aj v dome aj v picnici teraz ked napojim druhy tak v pivnici wifi nejde ale napojí sa iba napíše že žiadny signál a nejde načitať stránky atd. Skúšal som ten druhý router prehoduiť do všetkých modov. 
      Dakujem  
    • Od Lubosojka
      Zapol so telku a zmizlo mi niekoľko programov asi 10 neviete prosím vás ako to opraviť
    • Od dododanken1262
      zdravim.chcem sa spytat preco telekom predava galaxy s10+ za 850e,ked v klasickej predajni sa da kupit za 600e?
    • Od yanko45
      Ahoj chcem sa spytat mam paušál ano m dáta mam narok na telefón ale ked dam ze chcem kupit samsung galaxy a20e tak mi vypíše ze nemám nárok na predĺženie zmluvy ako to je? Pisal som do telekomu email a povedali že mam narok na telefón ale neviem ako ho objednať cez web mam zaujem o samsung galaxy a20e.