sidebar
  • Podobný obsah

• Od vlado232
      Včera mi vypovedal router od telekomu ZTE 2, dá sa zakúpiť v pobočke telekomu? Alebo je lepšie kúpiť nejaký iný ? ďakujem za radu
    • Od GIGN1987
      Zdar,
      zhruba v apríli som sa rozhodol kúpiť Asus DSL-AC68U a nahradiť ním dodaný neslávne známy ADB VV3212. Prvé dva mesiace všetko v poriadku potom nastala porucha nechytal sa ani dodaný ani môj po jej oprave mi prestal môj fungovať musel som reset do výrobných a znova nastaviť kým dodaný šiel. Včera nastala znova porucha pričom znova sa nechytá ani dodaný router ako aj predtým ani môj. Už som poruchu nahlásil. Otázka znie či je to zámer že poruchy nastali len náhodou odkedy mám vlastný alebo je to zámer. Router bol riadne nastavený a fungovalo to. Mám ADSL2+  15 Mbps a všetky tri služby.
      Ďakujem
    • Od kexo64
      Dobrý deň, chcel by som sa informovať kedy a či je plánovaná optika v obci Alekšince. Otázku dávam preto že už aj okolité dediny majú optiku a dokonca aj také ako Andač ktorý ma asi 200 obyvateľov.
      Ďakujem
    • Od marcelmrc1
      Zdravím,
      mám ZTE II  a  dovolí mi to vytvoriť len 10 rezervačiek pre IP adresu na základe MAC adresy. Neviete ak by som vymenil zariadenie za prémiový Sercomm Speedport+, koľko rezervačiek dovolí vytvoriť??
    • Od burso1
      Dobrý deň,

v roku 2019 ste robili prieskum (prostredníctvom letákov/žiadostí o zriadenie prípojky)na optický internet aj v oblasti Tri Vody Malinovo/Most pri Bratislave. Kde sa dozviem informácie o tom ako dopadol, či plánujete zriadenie optického pripojenia v tejto lokalite.
      Vopred ďakujem za odpoveď.
    • Od ottelekom
      Zdravím,
      chcel by som sa opýtať, či by mi niekto neporadil ako sa dá zresetovať router  ADB SV4251 od telekomu?
      Konkrétne cez fyzické tlačítko na reset... prihlásiť do routera sa nemôžem kvôli zmenenému heslu. Na internete som našiel iba metódu 30-30-30... stále držať tlačítko  stlačené prvých 30 sekúnd pri zapnutom routery, ďalších pri vypnutom a posledných 30 s. opäť pri zapnutom, ale ani tento spôsob nepomohol.
      Za prípadnú radu vopred ďakujem .