Opakovane mi volajú neznáme čísla

Otázka

• 0

Dobrý deň,

opakovane už asi 3 dni mi celý večer cca 19:00-21:00 volajú neznáme čísla s predvoľbou +3816 (Srbsko). V predaji TELEKOM mi povedali, že stačí telefónne čísla zablokovať, následne tak urobil predajca, na chvíľu to prestalo. Pred troma dňami sa to začalo opakovať, zablokovala som ostatné čísla, no stále mi volajú novel a nové. Bola by som veľmi rada, ak by mi niekto vedel poradiť. Ďakujem :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

opakovane už asi 3 dni mi celý večer cca 19:00-21:00 volajú neznáme čísla s predvoľbou +3816 (Srbsko). V predaji TELEKOM mi povedali, že stačí telefónne čísla zablokovať, následne tak urobil predajca, na chvíľu to prestalo. Pred troma dňami sa to začalo opakovať, zablokovala som ostatné čísla  no i napriek tomu mi stále volajú nové a nové. Bola by som veľmi rada, ak by mi niekto vedel poradiť. Ďakujem :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

každoročne z rôznych zahraničných čísel návalovo volávajú. 

či je to z afrických krajín a podobne. ak nepoznáš nikoho, kto by ti mohol zo srbska volať, resp z tej krajiny. zlož hovor, otvor si denník hovor, tam dostaneš možnosť pridať na čiernu listinu. tým pádom sa ti z tohto čísla už nedovolajú. 

každoročne z niektorých krajín takto volávajú, či sú to africké krajiny, možno aj srbsko už začalo... proste to tak je...... myslím, že oni zavolajú a zložia a čakajú, že zavoláš späť ( že čo chceli a tak) ak sa správne pamätám. pretože tá linka je nesmierne vysoko spoplatnená a tým z teba vycuciavajú peniaze. 

ale nemusí to byť tento prípad, takže najskôr si zisti, či to nemôže byť nejaká rodina, nejaký známi, čo niečo chce, ak ak nie, najpravdepodobnejšie to bude niečo takéto. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus to cislo hodit do google vyhladavaca, pripadne nadjdes aj stranky kde cisla hodnotia dalsi komu volalo to konkretne cislo 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar