sidebar
  • Podobný obsah

• Od mojtelekom2016
      Podľa správ od Telekomu na Zive.sk malo do 12.5. dojsť k dočasnému zrýchleniu DSL liniek, kedy sa dočkám ak mám  L paušal a download stále 45Mb/s ???
    • Od Dobko30
      Dobry den, rad by som sa spytal, byvam na  sidlisku Kvetna, ulica Jana Holleho 885/14 Trencin mame tu internet prostrednictvom VDSL technologie - metalické pripojenie. Pocul som o moznom prechode na OPTIKU, ktora sa mala realizovat este koncom minuleho roka. Viete mi prosim povedat ci sa v tejto lokalte planuje zmena technologie pripojenia na internet. ? Ak ano tak v akom casovom horizonte ? Dakujem za odpovede. Zakaznik Peter Trencin
    • Od dansus007
      Dobrý deň, mám VDSL XL  a mám premium router (Sercomm). Ide o to, že tento router je úplne zlý, idem kúsok od neho a hneď nemám signál a rýchlosť, ktorú meriam na mobile pri routri je len okolo 40/9 Mbps. Na počítači káblom ide normálne - 85/9 Mbps. Myslíte, že pomôže keď vymením router za ten základný? Pred tým sme ho mali tiež a zdalo sa mi, že bol o dosť lepší. Ďakujem za pomoc.
    • Od matus_gabris
      Pred pár minútami mi zrýchlili net.. Z 8Mbit na 13Mbit...ale čo má zarazilo je že predtým som mal útlm 29 a teraz mam 28.5je to sica iba 0.5ale predtým som mal maximálnu dosiahnutelnu rýchlosť 15Mbit a teraz mam 20Mvit max. Je to normálne že po "reštarte" linky sa mi takto zvýši max. Dosiahnuťelna rýchlosť? Ďakujem 
    • Od DusanO
      Zdravim,
      este 5.5. mi prisla SMS v ramci kampane zrychlujeme2020 ... "Prave sme Vam zvysili ...". Mam Magio Internet XL so zlavou (to je textacia z faktury).
      Podla stranky https://www.telekom.sk/zrychlujeme2020 by som mal mat 1Gbps bez nutnosti restartovania. Merania mi stale osciluju okolo
       600/60 (tak ako to bolo pred SMS). Ako si to mozem overit inak ako empiricky - meranim? Viem si sam zistit aky profil mam nastaveny?
      Myslim, ze som preliezol cele menu ONT (Huawei HG8245H) co mam viditelne ale meno profilu som nenasiel.
      Meranie priamo na porte ONT:
      speedtest.exe -p
         Speedtest by Ookla
           Server: Slovak Telekom - Bratislava (id = 7069)
              ISP: Slovak Telekom
          Latency:     2.17 ms   (0.18 ms jitter)
         Download:   585.53 Mbps (data used: 785.9 MB)
           Upload:    58.44 Mbps (data used: 63.7 MB)
      Packet Loss:     0.0%
       Result URL: https://www.speedtest.net/result/c/22e50844-942c-4e6d-9d89-003e3026162e
      V LANke za dalsim smerovacom a 2 switchmi:
      speedtest.exe -p -s 3902
         Speedtest by Ookla
           Server: Orange Slovakia - Bratislava (id = 3902)
              ISP: Slovak Telekom
          Latency:     3.34 ms   (0.08 ms jitter)
         Download:   605.39 Mbps (data used: 806.9 MB)
           Upload:    61.16 Mbps (data used: 64.7 MB)
      Packet Loss:     0.0%
       Result URL: https://www.speedtest.net/result/c/8e59304d-babe-49c3-9778-63108219bbcc

• Od gargamel231
      Zdravíčko potrebujem len radu mám vdsl xl a Magio tv dva boxy a chcem vymeniť router bude všetko fungovať keď by som kúpil dajme tomu od tplinku w 9960 alebo prípadne niečo iné z nastavením nemám problém len nemám problém len toto som ešte nemusel riešiť