Otázka

• 0

Dobry den, 

Moj ocino ma este staru sim kartu z ktorej sa neda urobit micro, chcel by novu ktora by sa mohla zmensit na micro alebo mini ale zo zdravotnych dovodov sa nemoze zastavit na pobocke, ako moze postupovat, alebo ak by som si vybavila splnomocnenie ako jeho dcera musi byt notarom overenw alebo staci len podpis mojho otca? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

stačí ak s tou simkartou, zájdeš skoro kamkoľvek kde opravujú telefóny a priamo  ti mikro, alebo nano z toho "vystrihnú" a nemusíš chodiť na pobočku telekomu a žiadať o "predstrihnutú" kartu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

O výmenu SIM karty si môže požiadať aj telefonicky na linke 0800 123 456, potom mu ju donesie kuriér domov a stačí ak to vie podpísať kuriérovi osobne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od hurley
      Dobry den, uz niekolko rokov som vlastnikom karty, momentalne si chcem zriadit pausal, no kedze vlastnikom cisla je moja mama, tak teoreticky nie je mozne zriadit pausal na predmetne cislo. Chcem sa opytat ake mam moznosti prepisu cisla, som zaneprazdneny, takze na riesenie problemu cez pobocku nemam cas. 
    • Od Sidonia18
      Zdravím,mám starší mobilný telefón ešte blokovaný T mobilom.Chcela by som ho odblokovať,na používanie  sim O2.Jedná sa o LG GS290 mobilný telefón.Môžte mi poradiť kto mi ho odblokoje?Ďakujem za radu.
    • Od jozef
      Prosím vás som v Rakúsku v pokrytí 4G siete v telefóne všetko nastavené 4G voľte zapnuté roaming tiež a stále len 3G sieť iPhone 8 karta je od druhej ruky ale už prepísaná na mna že či náhodou potporuje vôbec 4G ja už fakt netuším o radu vopred ďakujem 
    • Od ARpicur
      Dobry den,
      chcel by som sa Vas opytat, chysta Telekom uz konecne aj na Slovensku spustit e-sim podporu pre Apple Watch LTE? Susedne Madarsko ho nedavno spustilo aj u T-Com.
      Dakujem
    • Od X_Name
      Dobrý deň,
      Mám nasledovný problém keď mi chce niekto volať tak mu povie že také číslo neexistuje a neskôr mi napísalo do telefónu že moja karta SIM nieje k dispozícii, čo mám prosím robiť??
      vopred ďakujem za odpoveď
    • Od eduardvarga1
      Na tejto linke:
      www.telekom.sk/internet/4g-internet/podporuje-moja-sim-karta-4g
      by vam mala fungovat sluzba na overenie ci SIM podporuje LTE. Dlhodobo vam ale tato sluzba nefunguje, po jej spusteni sa po cca minute stale objavi hlaska: Chyba, skúste znova. Plati pre lubovolne overovane tel. cislo. Poprosim, opravte to.