Sťahovanie dát

Otázka

• 0

Dobrý deň

Chcem sa opýtať, totiž hľadám chybu. Nejde mi sťahovať videá z youtube. Chcem sa spýtať, či môj magio internet je nejako obmedzený na dáta?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň

Chcem sa opýtať, totiž hľadám chybu. Nejde mi sťahovať videá z youtube. Chcem sa spýtať, či môj magio internet je nejako obmedzený na dáta?

pri ADSL je obmedzenie 300 GB/mesiac ak mas VDSL alebo optiku je to bez obmedzenia, pri magio internete vzduchom mas tiez mesacne obmedzenie tusim 200, 300 a 500 gb podla tarifu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pri ADSL je obmedzenie 300 GB/mesiac ak mas VDSL alebo optiku je to bez obmedzenia, pri magio internete vzduchom mas tiez mesacne obmedzenie tusim 200, 300 a 500 gb podla tarifu.

Nie som si istý s tým FUT pri ASDL pretože mám asdl a tento mesiac som stiahol cez 400gb a spomalenie nepocitujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je tam ale striktne ho neuplatnuju to neznamena ze ked prekrocis aj dalsi mesiac tak ta nestopnu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie som si istý s tým FUT pri ASDL pretože mám asdl a tento mesiac som stiahol cez 400gb a spomalenie nepocitujem

oprava.. aj na ADSL ho zrusili :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jop fupko bolo zrusene sam som 2x po sebe ku koncu roka dal cez 400gb a pohoda, k otazke cez co sa snazis stahovat tie videa z youtube

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

otázne je, či vôbec vieš sťahovať videá z youtube, či náhodou nieje problém nikde inde ako medzi stoličkou a klávesnicou. klasicky z youtubu 

najjednoduchší spôsob sťahovania z youtube  (podľa môjho) je pridať "gen" pred youtubácky link. 

Takto:

youtube.com/watch?v=rFoecMU7SKU

genyoutube.com/watch?v=rFoecMU7SKU

pod videom je obrovské tlačítko "get download link"

a potom si len vyberieš variantu do akej to chceš stiahnúť. 

Ak toto nebol ten problém, tak si to nevšímajte. 

Screenshot_1.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Edo
      Kde sa teraz aktivuje VoLTE ? Cez SMS je to pozastavene.
    • Od slowrock
      Platím si paušál Áno L 10GB dát v plnej rýchlosti.. nato som si aktivoval nekonečné dáta 1000GB lenže s obmedzenou rýchlosťou s ktorou nedokážem minúť ani 10GB dát z 1000GB. Načo je potom dobrá táto akcia keď ta rýchlosť je takto obmedzená. Neopužitelne!!!! a nemožem sa dostať k mojím ani k mojím 10GB zaplatením v plne jrýchlosti!!!
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý večer, chcel by som sa spýtať či budú dáta zadarmo aj v júni??
    • Od prezidentbrano
      Chcem sa spýtať ako je to so zdielaním dát na paušále NEkonečno MAX,keďže mám zdielanú kartu do noteboku. Či môžem zdielať nekonečno,alebo je tam obmedzenie?
      ďakujem.
      Braňo Bodorík
    • Od dunemeth
      mam sim na zdielanie dat, za sluzbu si riadne platim,  ale v tablete mi data nejdu hoci je simka aktivna a prihlasena v sieti, iba mi to stale hlasi ste offline zapnite wifi
      kde je chyba ?!?
    • Od hurley
      Objednal som si pausal, prisla mi karta a to je vsetko? Kde su informacie o mojom cisle? Ved ani neviem ake cislo mam. Nedokazem sa pripojit ani len do aplikacie...