Sťahovanie dát

Otázka

• 0

Dobrý deň

Chcem sa opýtať, totiž hľadám chybu. Nejde mi sťahovať videá z youtube. Chcem sa spýtať, či môj magio internet je nejako obmedzený na dáta?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň

Chcem sa opýtať, totiž hľadám chybu. Nejde mi sťahovať videá z youtube. Chcem sa spýtať, či môj magio internet je nejako obmedzený na dáta?

pri ADSL je obmedzenie 300 GB/mesiac ak mas VDSL alebo optiku je to bez obmedzenia, pri magio internete vzduchom mas tiez mesacne obmedzenie tusim 200, 300 a 500 gb podla tarifu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pri ADSL je obmedzenie 300 GB/mesiac ak mas VDSL alebo optiku je to bez obmedzenia, pri magio internete vzduchom mas tiez mesacne obmedzenie tusim 200, 300 a 500 gb podla tarifu.

Nie som si istý s tým FUT pri ASDL pretože mám asdl a tento mesiac som stiahol cez 400gb a spomalenie nepocitujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je tam ale striktne ho neuplatnuju to neznamena ze ked prekrocis aj dalsi mesiac tak ta nestopnu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie som si istý s tým FUT pri ASDL pretože mám asdl a tento mesiac som stiahol cez 400gb a spomalenie nepocitujem

oprava.. aj na ADSL ho zrusili :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jop fupko bolo zrusene sam som 2x po sebe ku koncu roka dal cez 400gb a pohoda, k otazke cez co sa snazis stahovat tie videa z youtube

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

otázne je, či vôbec vieš sťahovať videá z youtube, či náhodou nieje problém nikde inde ako medzi stoličkou a klávesnicou. klasicky z youtubu 

najjednoduchší spôsob sťahovania z youtube  (podľa môjho) je pridať "gen" pred youtubácky link. 

Takto:

youtube.com/watch?v=rFoecMU7SKU

genyoutube.com/watch?v=rFoecMU7SKU

pod videom je obrovské tlačítko "get download link"

a potom si len vyberieš variantu do akej to chceš stiahnúť. 

Ak toto nebol ten problém, tak si to nevšímajte. 

Screenshot_1.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od CernakRoman
      Dobry den, aktivoval som si v aplikacii nekonecne data ale internet v mobile stale nefunguje. Treba este nieco nastavovat v telefone? Prosim o info. Dakujem.
    • Od JaroslavaOlsiakova
      Dobrý deň,
      chcela by som Vás poprosiť o radu. Moja mamka zabudla heslo na wifi, a nemôžeme sa teda pripojiť na internet.  Internet funguje iba na počítači, kde sa to heslo zapamätalo, ale na ostatných zariadeniach nie. Vedeli by ste mi poradiť ako obnoviť pôvodné heslo.
      Ďakujem
    • Od Supremebeng
      Zdravím...neviem kde sa stala chyba mam novy telefón od Vás aj s paušalom,ešte v stredu zhruba do 17:00 mi dáta normálne fungovali,odvtedy mi nefunguju faktúru som uhradil na nasledujúci deň,včera som vo Vašej aplikácií aktivoval balíček dát zadarmo,skúšal všetko v nastaveni dát,limity dát atď... reštartovať telefón no stále mi nefungujú pozeral som už všelikde ale nič...skúšam to takouto formou pretože pred pobočkami sú strašne rady...
    • Od Riskasa
      Zdravím ako funguje FUP pri marcovom darceku 1000GB? 
      Mam paušál ANO L. 10 GB net. Dostal som 1000GB... Prvé dáta sa míňajú z toho darčeka 1000GB prečo minzacali účtovať FUP? 

• Od 1Techlupo
      Ako sa dá aktivovať balík nekonečné dáta ak sa mi nedá do mobilu stiahnuť aplikácia Telekom?
      Ďakujem