Sparovanie ovladaca

Otázka

• 0

Dobry vecer. Kupil som tv samsung(co je momentalne v telekom ponuke) a neide mi sparovat tv ovladac s magio boxom Motorola VIP1002. Da sa to s tymto boxom sparovat, alebo treba iny? Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

skus pozriet tu: 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja to chcem prave ze opacne. Ovladac tv sparovat s boxom. V tv je postup ale moj box ju nevie sparovat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To ale logicky ani ist nemoze, kedze Samsung urcite nevyuziva rovnaky chipset ako Motorola.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prave ze tv ponuka tu moznost. Je tam aj motorola a kopec inych znaciek a modelov boxov.  Moj je model VIP1002 a v ponuke je len VIP1002ESL.  Akurat sa mi to podarilo. Dal som model VIP1200 a ide to :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gabes358
      Aplikácia Netflix nie je dostupná na Magio Go TV Boxe. Nedá sa nájsť  ani  v Google Play App Store.
      Magio Go TV Box je certifikované zariadenie pre Android TV?
      Je to len dočasná chyba alebo existuje iný dôvod prečo Netflix nie je dostupný?
    • Od Hlebka.
      Dobrý deň, mám Televíziu M a rád by som zmenil Športový balík na iný. Je to možné aj telefonicky alebo len osobne v predajni ?
    • Od Janko0515
      Zdravím vás. Chcem sa opýtať ak mám doma Magio TV a k nej 2 routre dá sa dokúpiť ďalší ktorý by som používal v kamióne nakoľko som vodič mkd. Aká je tam cena za router a koľko platím ku faktúre navyše ak budem používať v zahraničí router aj satelit. 
    • Od Michal102030
      Dobry den
      Mam magio internet XL optik (600/60Mb/s)  + magio TV,  zapojenie  podla obrazku:
      v garazi mam ONT Huawei HG8245H , pod strechou switch  ZyXEL GS1100-16  Unmanaged Switch (Gigabit switch),  na prizemi magio box s nahravanim ARRIS VIP2262E V2, na poschodi magio box bez  nahravania ARRIS VIP1002ESL,   do switchu su pripojene esce  2 PC a wifi router tp-link TL-WR843N
      Po zapojeni a spusteni sluzby vsetko fungovalo  bez problemov az po dvoch tizdnoch sa  zacal rozpadat (pixelizovat) a sekat obraz na oboch TV,  ale len v urcitych castiach dna: cca od 10:00 do 12:00 a potom navecer od 17:00 do 22:00  
      Pri nahlaseni poruchy  mi bolo oznamene ze telekom ruci  za kvalitu len ak su MAGIO BOXi pripojene priamo k ONT (co som si  odskusal a prepojil na skusku jeden BOX priamo na TV bez switchu vtedy sa porucha neprejavila (skusane len kratsiu dobu bol by som be netu))
      -na sekanie obrazu nevpliva  pripojenie/odpojenie PC,WIFI routra a ani zatazenie linky stahovanim suborov-
      Kedze by som sa rad vyhol  priklepke  a rozbijanu dvoch izieb kvoli dodatocnej kabelazi  kazda rada dobra    
      dakujem 

P.S.
      kedze to na zaciatku islo bez problemov 2 tizdne v kuse  bez sekania a teraz cast dna ano a len cast dna nie  musi to ist aj cez switch
    • Od Lubo221
      Zdravim. Chel som sa spýtať. Nefunguje mi dialkovy ovladac od magio boxu. Chcem vediet ked je ta karantena ako to riešiť. Ci sa to da vimenit aj kurierom,alebo musim ist do kamennej prevadzky