sidebar
  • Podobný obsah

• Od maliigi
      Poprosim ...ako odblokovat mobil Iphone 4 rok vyroby 2012 na siet? ide len na siet t mobile sk.Dakujem
    • Od chcemvediet
      Dobrý deň,
      mám dostatočny kredit na účte, ale pri pokuse platby v iTunes Store mi píše, že kredit je nedostatočný. V čom je problém?
      Ďakujem.
    • Od Miška
      Ahojte, 
      dnešným dňom Telekom odštartoval predpredaj lacnejšej verzie iPhone.  Čerstvú novinku Apple oficiálne predstavil iba pred menej ako 48 hodinami. Na tomto iPhone opäť nájdete ikonické tlačidlo používané najmä na starších modeloch telefónu. Novinka tiež podľa výrobcu obsahuje najnovší typ procesoru A13 Bionic.
      Ako ste na tom vo vzťahu k „jablkám“ vy? Tešíte sa na nový telefón? Komu by ste ho určite odporučili? 
      Pripomíname, že pri objednaní telefónu online môžete získať zľavu až do výšky 20 eur. Tak ako v minulosti platí, že predobjednávky majú prednosť pri vybavovaní.
      Tak neváhajte a predobjednajte si nový iPhone SE na našich stránkach.  

• Od ARpicur
      Dobry den,
      chcel by som sa Vas opytat, chysta Telekom uz konecne aj na Slovensku spustit e-sim podporu pre Apple Watch LTE? Susedne Madarsko ho nedavno spustilo aj u T-Com.
      Dakujem
    • Od Ivan Mečiar
      Dobrý deň, chcem sa opýtať, kedy budú opäť dostupné k paušálom hodiny Apple Watch 5 44mm?
    • Od autojesko
      Dna 05.0. 2020  som dal svoj telefon na opravu do Tmobile predajne v Trnave! pol poškodený pádom a z každej strany viditelne
      poškriabaný obitý vypadával signál nešlo sa pripojiť k wifi hot spotu !  
      v zmluve uvádzali predpokladaný dátum 03,02.2020
      Telefón mi bol vrátený z opravy dna 06.02 kde som zistil že bol menený lcd komponent za čínsku napodobeninu a že telefon bol opravovaný v neautorizovanom servise čím padla asi moja záruka! Neautorizovaný servis tak bude môcť opravovať iPhony s rovnakými komponentami, nástrojmi a postupmi ako autorizovaný servis. Rozdiel je len v tom, že iný produkt ako iPhone opravovať nebude môcť, nehovoriac o tom, že zariadenie musí byť po záruke. Záručné opravy budú aj naďalej len v réžii autorizovaných servisov. v prílohe zasielam dokumenty!
      Stalo sa mi to u tejto spoločnosti už druhý raz!
      Neboli opravené ani škriabance a preliačeniny! platím si poistku proti poškodeniu a krádeži v sume 14 eur! Neautorizovaný servis mi iba vymenil displej ale telefón je nefunkčný!
      Pracovnici predajne mi odmietli dať protokol o oprave spoločnosti swis ktorá túto neautorizovanú opravu zrealizovala ! --