Otázka

• 0

Chcem sa opýtať, či sa dá domontovať optika od prípojky chráničkou na optiku a pripojenie optického vedenia až pri novom dome. V súčasnosti je optický kábel natiahnutý od krabice do rodičovského domu do routera/prijímača. Nový dom je postavený cca 60 metrov od ulice, v súkromnej príjazdovej ceste sú nové siete vrátane prázdnej optickej chráničky. 

Dokážu montéri zatiahnuť optiku do chráničky, alebo mám akurát možnosť pripojiť sa na internet v starom dome (cez rodičovský dom) a ďalej už len vlastným káblom?

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

ak mas chranicku aj pri novom dome tak by asi nemal byt problem, ale tu mozeme iba hadat. Napis na office@telekom.sk alebo zavolaj na 0800 123 456

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Superv1zor
      Dobrý deň, chcem sa opýtať ako to vyzerá s optickým pripojením pre obec Vinosady. Dostal som v minulosti len info od vášho operátora z linky že je to naplánované ale nič bližšie. Ďakujem za odpoved. A
    • Od drobny.mato
      Dobrý deň. Sledujem reklamy o zrýchlovaní internetu...už pár krát sa u nás v baráku spisoval zoznam zájemcov a ich súhlas so zriadením optiky. Vie mi niekto povedať ako to vyzerá s optikou od Telekomu v Novom Meste nad Váhom?
    • Od Dula2345
      Prosím , kedy bude sprevádzkovaná optika vo Vrábľoch, časť juh ( ulica Okružná, Štúrova, Družstevná ). Bude to v tomto roku - roku 2020 ?
      Ďakujem.
    • Od Janomajer135
      Dobrý deň,
      prosím o informáciu o stave zavádzania Optiky v obci Slovenská Ľupča.
      V poštových stránkach sa začal objavovať papier o súhlase so zriadením optickej prípojky od firmy ZYRY-Tem pod záštitou telekomu.
      Je to len predbežné zisťovanie o záujem opt. internetu v obci alebo sa na tom už aj reálne pracuje a aký je predpokladaný termín realizácie a spustenie služby.
      Ďakujem

• Od madrian
      Čoskoro bude dostupná optika v mojej lokalite a mal by som nejaké otázky. Určite by som chcel používať svoj (Ubiquiti) router . To už viem, že od Telekom dostanem ONT zariadenie ktoré treba prepnúť do bridge módu. Alebo netreba? Čítal som tu na fóre, že keď nie je aktivovaná WiFi, je v bridge režimu.
      Pri objednávke je možné vybrať Modem / Router:
      Standard router s WiFi Premium router s WiFi Nemám záujem Táto možnosť je nezávislá od ONT? Ide o samostatný router? Za 0.49€/mesiac by som bral ako backup.
      Ešte taká otázka, že teraz dávajú IPV6, alebo IPV4? Máme doma server a zatiaľ nie som pripravený na IPV6. 
    • Od jankakochanka
      Dobry den. Chcela by som sa spytat či je v pláne zriadenie optického internetu v obci Oslany. Dakujem