Zmenit produkt

Otázka

• 0

Ako sa da zmenit nastavenie aby som mohla z paušalu dobit kredit blizkemu...dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od margitagoldschmidt
      Dobrý deň chcem sa opýtať mám easy kartu easy pecka a nejde mi platiť mikro platby napr keno 10 a podobne cez sms dá sa to niako nastaviť aby to išlo ??? Dakujem
    • Od mizikova29
      Dobrý deň, 
      Na tel. Čísle 0918726713 10.04 mi skončila viazanosť, chcela by som to zmeniť na dobíjanie kreditu nakoľko to číslo využíva moja mama. 
      Je to možné 
      Mizikova 

• Od zuzina9
      Dobrý vecer, mám 10eur kredit a potrebujem si kúpiť lístok na autobus nakoľko kvôli korone je nemožné kúpiť si ho u vodiča a potrebujem sa dostať domov na druhý koniec mesta, no píšete mi že nemám dostatočný kredit ??? Lístok stojí 90centov a mám 10eur kredit ???? 

• Od aguzik
      Zdravim,
      dobil som si cez web kredit za 7 eur.Zároveň mi prišla SMS správa,že mi dávate zadarmo ďalší kredit v hodnote 3,50 eur.Bol by som rád .keby ste mi tie Vaše kredity zadarmo neposielali,keď ho nemôžem použiť na zasielanie SMS.Nie som odkázaný na tie Vaše služby zadarmo,keď ich nemôžem použiť podľa vlastného uváženia a potreby.
                                                      Ďakujem GUŽIK Anton   0902480392
    • Od olga.murgasova
      je naozaj neseriózne ,keď  namiesto 0,50 EUR za denný internet na Easy Pecke,vám systém stiahne 1euro,stalo sa to 27.3.20 !
      28.3.20 som radšej mobilný internet ani nezapla!
      no a dnes 29.3.20 znovu mi stiahlo za denný internet 1 euro namiesto 0,50!
      už naozaj neviem,či mám vôbec  mobilný internet na Easy Pecke používať ?
      Ak nemôžete garantovať ,že denný internet je za 0,50 EUR tak to zverejnite,nebudem ho využívať  !
      Za odpoveď ďakujem 

• Od KatJakab
      Dobrý den. Chcem sa opýtať. Žijem v zahraničí. Domov na Slovensko chodím jeden až dvakrát do roka. Minulý rok som bola doma no nedobijala som si kredit. Teraz som chcela zistiť do kedy karta funguje, alebo koľko mam kredit. Nemôžem prijímať ani smsky ani hovori.Je možné že karta sa už je nefunkčná? Alebo stačí dobiť len kredit? A znova bude fungovať? Dokonca keď za dávam kredit linku mi hovorí ze číslo neexistuje. S pozdravom Jakabová