Otázka

• 0

Mám paušál ANO M. Môže si ma niekto pridať do skupiny kto má pevnú linku alebo internet.vopred ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od pietro123
      Hľadám člena do skupiny Magenta 1 , pošli v správe aký máš paušál a tel. číslo . Pošlem pozvánku .
    • Od Marek123987
      Ahojte, 

mám paušál Áno S a založil som magnetu skupinu. V domácnosti mame ešte tieto služby:
      - Happy M pre pevnú linku, 
      - Magio internet XL. 
      Môj paušál a pevná linka + internet sú fakturačne oddelené. Keď sa snažím pevnú linku + internet pripojiť do skupiny magenta 1 zadaním čísla pevnej linky, vyhodí mi chybu niečo v tom zmysle, že pridať možno len službu Happy, Áno, internet a pod. Lenže to je presne to, čo pridávam. 

Viete prosím poradiť ako spojiť tieto služby v skupine? 
    • Od pietro123
      Ponúkam 1 voľné miesto v skupine . Pošlite kontakt v správe , pošlem pozvánku .

• Od Vzdy_doHRY
      Ahojte nechcel by sa niekto pridať do mojej magenty? potrebujem niekoho s pevnou sieťov 
    • Od Emilius
      Zdravím, ako odídem z Magenty??? Hľadám to v aplikácii a neviem to nájsť. Díky za odpovede.
    • Od Tomas.T.Toth06
      Zdravím , chcem sa spýtať či ma niekto nemôže pridat do svojej magenta 1 skupiny , mam len paušál ale chcel by som ho znížit a získat viac dát. 
      dakujem