Pevná linka a chytrý balík

Otázka

• 0

Vedel by dakto povedať prečo sa nedá zaradiť do chytrého balíka pevnú linku aby som mal v rámci jedného balíka všetko ,

Mám XL služby Net a televízia,ale chceli sme pevnú linku objednať  do jedného balíka ,vraj to sa už nedá!

Len za plnú cenu osobitne!

Máme telku Philips zobratu z 03/2019 z akcie to by sme mali uhradiť až potom by sa dalo podľa infolinky telekomu .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Prečo to nejde ti povedať neviem, môžem len čo si myslím, prečo to nejde. 

Telku máš z akcie 3/19 a predpokladám, že si zazmluvnil na 24 mesiacov, teda do 3/21. 

Teda ak pred rokom 21 pomeníš služby v telekome (dovolia ti to len rozšíriť bez pokuty) tak sa viazanosť znova aktualizuje na 24 mesiacov. 

A ja si myslím, že telekom má problém rozrátať nezaplatené splátky za ten televízor do nasledujúcich dvoch rokov, na ktoré by si sa upísal. 

preto potrebujú, aby si najskôr doplatil tie splátky za telku, aby ti oni vedeli rozrátať platby na nasledujúce 24 mesačné obdobie viazanosti. 

prečo to ale nejde, prečo to nevedia, ti vôbec neviem povedať, pretože by ti splátku za telku mohli ponechať ako ju máš s tým že ich budeš platiť len rovnaké obdobie ako si sa už zazmluvnil (tj 13 mesiacov by si platil aj za tú telku a zvyšných 11 nie) 

-

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar