Problem s optickym kablom

Otázka

 • 0

Dobry den,

robim rekonstrukciu bytu.Dna 11.2.2020,bol prestrihnuty opticky kabel do routera k TV..Nahlasil som to na pracovisku Slovak Telekom  v obch.centre  Max v Trencine ,nasledne i u fy Pojdeto.

Ziadal som surne vybavit moju poziadavku,pretoze najpr musi fungovat opticky kabel a az nasledne mozu stavbny pracovnici pokracovat v stavebnych pracach.

Odpoved pracovnikov bola: My sme nahlasili technikom a cakajte na telefonat od nich.

Ale kedy mi budu volat technici?Stavebny oracovnici v rekonstrukcii stoja a neustale sa ma pytaju,kedy to uz ten kabel bude opraveny.

Stavebne prace uplne stoja!.Ja to aj expresne zaplatim aj cenovo.Pre mna je rozhodujuci cas

.

Proim vas dajte mi stanovisko,neviem ci spravne to adresujem vam.Ak nie dajte mi kontakt.Prosim vas,je to pre mna velmi dolezite a surne.

Dakujem,s pozdravom Rudolf.Dzurus.0910626616

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

 • 0

Zavolajte si na bezplatnú linku Pôjdeto  0800 800 700.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od igram_39
   Chcem sa opýtať, či sa dá domontovať optika od prípojky chráničkou na optiku a pripojenie optického vedenia až pri novom dome. V súčasnosti je optický kábel natiahnutý od krabice do rodičovského domu do routera/prijímača. Nový dom je postavený cca 60 metrov od ulice, v súkromnej príjazdovej ceste sú nové siete vrátane prázdnej optickej chráničky. 
   Dokážu montéri zatiahnuť optiku do chráničky, alebo mám akurát možnosť pripojiť sa na internet v starom dome (cez rodičovský dom) a ďalej už len vlastným káblom?
   Ďakujem za odpoveď.
  • Od Martingzd
   Dozvedel som sa že tento rok by sa malo konečne začať s kopaním pre optiku na našej ulici.
   Nevedel by mi niekto povedať presnejší dátum kedy by s tým mali začať? 
  • Od VladoTies
   Dobry den, chcem sa opytat, ci je planovana optika v Dunajská Lužná na Holubia ulici?
   Djakujem
  • Od informovanost
   Zdravíčko rád by som sa informoval, čo sa deje v Telekome s internetom. 
   Platím si XL internet (600/60) a priplácam si GIGA.. celé som si to dal zaviesť v Septembri 2019. 
   Pri počiatočnom testovaní rýchlosti sa rýchlosť DL pohybovala okolo 770 MB/s ako sa predpokladalo. 
   Následne mi prišla SMS (15.10.2019 o 16:54) 
   No zrazu sa dlhodobo a napriek zrýchleniu internetu, pohybuje rýchlosť DL len okolo 400 MB/s. Najskôr som si povedal ok sú tu vianoce všetci na sieti...  no je tu február a stále sa to nezlepšilo ani za mak... ba práve naopak, priemerný DL mi poklesol ešte o 50 MB/s.
    
   Ako na Telekom mám svoj názor už dlhodobo, keďže už som raz odišiel pre podobné praktiky ako poplatky za veci ktoré som ani neaktivoval a nedostal aj napriek reklamáciám, povedal som si po odstupe, že to ešte skúsim.  
   Počiatok bol taký, že prenos môjho telefonneho čísla (čo trvá bežne do 4roch dní) mi skoro neboli schopní vykonať do mesiaca (29 dní) s neustálim urgovaním posledných 17 dní.
   No a teraz keď si platím za internet s rýchlosťou DL 1000 MB/s a oni mi ho "bezplatne rýchlili až 2-násobne" malo by to byť 2000 MB/s.  Realita je však taká, že dosahujem 1/4 tejto rýchlosti, čo zďaleka nie je akceptovateľné. (1/2 z toho čo reálne platím z objednávky).  To mám "prémiový" rooter sagemcom od nich a napojený s herným pc cez tienený optický kábel Cat 6 (priepustnosť 10 Giga).
   Príde mi to až príliš šikovne vyriešené z pohľadu Telekomu, nakoľko uvádzajú, že až pokiaľ rýchlosť spadne pod 300 MB/s až vtedy sa to má nahlásiť ako porucha.  Týka sa to aj optiky XL (dl 600) a aj GIGA  (dl 1000)  a to už aj po zrýchlení čo sú neskutočne veľké rozdiely.... a Ustálilo sa to dlhodobo "Zhodou náhod" kúsok nad hranicou, kedy môžem hlásiť poruchu. 
   Nedostávam to za čo si platím, a Preto by som sa Rád informoval s Vašimi skúsenosťami a Vašími radami, predtým ako nabehnem do Telekomu robiť bordel.  
   ..... Už zas a znova..... 
    
  • Od Azureus
   Dobrý deň,
   Chcel by som sa opýtať, či sa aj v Rovinke na ulici: Za hrádzou plánuje spraviť optika.
   Vopred ďakujem za odpoveď