VYPLATENIE FAKTúRY

Otázka

• 0

Dobrý deň, vedeli by ste mi nejako zistiť, či nebola vyplatená tá istá faktúra dva krát??? Jedná sa o faktúru, ktorá chodí na č. 0905465134

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

tu si na fóre kde drvivá väčšina je priamo klientov Telekomu.

Ja osobne by som skôr zašiel do banky alebo na internet banking a tam hľadal mesdzi výpismi, či mi tie peniaze odišli 2x. pokiaľ by som tam našiel, že áno, tak potom by som to riešil cez zákaznícku linku, alebo online chat, lebo tu na tpto kontrétnu otázku ti tu zamestnanci nemajú čo odpísať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolaj na bezplatnú linku 12 313 a tam ti to preveria, alebo môžeš napísať mailom na pohladavky@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Lohova
      Prišla mi správa že mám uhradiť faktúru pre adresáta 4119249802 toto číslo ja nevlastním . jednu zmluvu som zrušila do 14 dní a neviem či to bolo toto číslo. Nie som spokojná so službami T-comu bolo mi slúbené že budem mať SMS zadarmo do všetkých sietí neviem prečo teda platím za správy do Orangu.
    • Od PoluchVladimir
      Chcel by som sa opýtať pánov výpalníkov z T COMu na akom základe vyrubujú pokutu za neodovzdaný router pri ukončení zmluvy.Mne totiž tá banda T comacka vyrúbila pokutu za 10 ročný router pokutu 60€.Podotýkam že ten router som používal tak maximálne rok a potom som si musel kúpiť nový pretože ten od nich bol na dve veci......
      Moja chyba že som ho niekde založil alebo vyhodil ale toto sa nedá inak nazvať ako špinavosť.Ruky preč od T com ruším aj poslednú vec čo som mal od nich a utekám čo najďalej od nich.Už nikdy viac.
      Ps: Ak sa to dostane do uší kompetentných tak iba toľko: Zadrhnite sa s tými 60€.
      Krásny deň.
    • Od Bpviola57
      dobrý den mám obmedzenú službu, nedoplatok vo výške 49,14 eur na účet SK43 0200 0000 0023 1409 3958 VS 8252377494 bol zrealizovaný dnes 12.2.2020 o 11.02 prosim o skoré zapojenie ďakujem
    • Od janikj
      Dobry den rad by som sa spytal prečo mi bola zaslane dve zmluvne pokuty ked si myslim ze som nic neporušil pokuta1: 30,33€
      pokuta2: 33,29€ 
      Dakujem
    • Od Oskar1
      Dobrý deň,
      prosím Vás vysvetlite mi čo je tá položka na fakture, že "samoištalácia". Za co si prosím účtujete 100€ , čo sa samo inštalovalo, keď nič sa neinštalovalo a prečo na túto položku neupozorňujete svojich dlhoročných klientov na svojich pobočkách?
      Ďakujem