Simkarta prepis čísla bez jeho vedomia

Otázka

• 0

Zdravím... Ako postupovať pri zistení keďže telefónne číslo bez môjho vedomia prešlo na paušál a pravdepodobne zmenilo majiteľa. 

Alebo ako získať  informácie o tom kto bol vlastikom telefónnej cisla keďže informácie podávajú len vlastikom tel. č....... 

Ako sa to dá napadnúť.       Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

keď si ty nebol majiteľom čísla, a ani nevieš kto majiteľom čísla bol......

naozaj netuším čo vlastne chceš riešiť..... 

pretože to vyzerá, akoby si chcel napadnúť niekoho cudzieho, za to, že si upravil paušál... 

vôbec ti nerozumiem... 

a už vôbec nechápem tomu spojeniu.....  tomu ako ty vieš, že niekto cudzí si zlepšil paušál a už vôbec nie, prečo to teba trápi a dupľovane nie, prečo to chceš napadnúť. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím... Ako postupovať pri zistení keďže telefónne číslo bez môjho vedomia prešlo na paušál a pravdepodobne zmenilo majiteľa. 

Alebo ako získať  informácie o tom kto bol vlastikom telefónnej cisla keďže informácie podávajú len vlastikom tel. č....... 

Ako sa to dá napadnúť.       Ďakujem 

Nech si to rieši ten, koho číslo bolo prepísané. Ty podľa textu si ani nebol nikdy majiteľom toho čísla, čo je pochopiteľné, že nemáš ani nárok vedieť, kto bol jeho pôvodným vlastníkom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vidim to tak ze pouzival easy kartu nejasne registrovanu co exspirovala nenabijanim kreditu. 

Prechod takeho cisla napadnutelny nieje, expirovane easy cislo ide po par mesiacoch do recyklacie. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak mal krediť, tak áno od posledného nabitia, myslím, že telekom to má 12 mesiacov, je číslo tvoje na využívanie, ak nenaboješ znova  v tomto období, tak ho po vypršaní času odpoja. 

po cca 6 ďalších mesiacoch, kedy je číslo v "karanténe" kedy sa nedá využívať pre nikoho je stále rezervované pre pôvodného majiteľa. pokiaľ  sa o číslo neprihlási a nezačne ho využívať, pripadá znova medzi voľné čísla, ktoré si môže vybrať hocikto, kto sa zoberie novú mobilnú službu. ( s tel číslom ) . 

Takže ak je to tak, ako to opísal @Marcel, tak to pekne dlhé obdobie si o tom čísle ani nevedel. to už nenapadneš, na to si mal čas toho pol roka od odpojenia daného čísla. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na Slovensku to takto funguje aj u iných operátorov.

Známy sa vrátil do Anglicka po 2 rokoch a fungovala mu karta aj kredit mu ostal.

Iný kraj ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od marie.jakubikova
      Dobrý den,
      chtěla bych se zeptat, nedaří se mi dobití paušálu ani přes aplikaci Telekomu ani přes internet. Stalo se mi to už podruhé, přitom jsem dnes PK k jinému nákupu použila a transakce proběhla bez problémů.  Můžete mi sdělit, prosím, v čem je příčina?Děkuji Jakubíková

• Od Sonika10
      Ako sa da zmenit nastavenie aby som mohla z paušalu dobit kredit blizkemu...dakujem
    • Od joozinoo
      Včera som si kúpil Easy pecku a stále mi neide pridať telefónne číslo do aplikácie 
    • Od italservis
      Dobry den,
      isiel som reklamovat do Vase centrum v Avione a mi povedali ze mal som dostat mail ako potvrdenie reklamaciu preto nic som nepodpisal a nic nemam. Ako dlho treba cakat? Mne povedali ze mal som mat vsetko vybavene do piatku vratane aj vratenie kredit ale ked ani mail som nedostal, dokedy mam cakat? A sme si isty ze reklamacia je dodana, ked nemam ziadne potvrdenie ?

• Od lindushka
      Dobry den - chcem sa opytat: ak mam EASY Pecka balik bude mi fungovat mobilny hotspot na tomto baliku? Dakujem