reklamacia

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobry den,

isiel som reklamovat do Vase centrum v Avione a mi povedali ze mal som dostat mail ako potvrdenie reklamaciu preto nic som nepodpisal a nic nemam. Ako dlho treba cakat? Mne povedali ze mal som mat vsetko vybavene do piatku vratane aj vratenie kredit ale ked ani mail som nedostal, dokedy mam cakat? A sme si isty ze reklamacia je dodana, ked nemam ziadne potvrdenie ?

Editoval/-a italservis

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od romanjek
      Podporuje Easy Pecka SIM karta internet 2G alebo 3G? Mám dva mobily, ktoré nepodporujú 4G a nejde mi na nich spustiť internet 3G. Nastavenia APN mám správne, jeden mobil si ich stiahol sám aj pre internet aj APN. Či už len 4G funguje?
    • Od Pali888
      Dobrý deň.
      Chcem sa opýtať, dá sa niekde nastaviť, resp. ponúka telekom možnosť oznámenia o to, že mi niekto volal počas toho ako som mal vypnutý mobil? Dosť často sa mi stalo, že keď som mal vypnutý mobil/nabíjal som si a niekto mi volal, tak keď som si zapol mobil, mi neprišlo žiadne upozornenie/sms ohľadom toho a až skoro po pol dni som sa dozvedel, že ma vtedy 5 x volal dotyčný človek. Mám Nokiu 6.1. Napríklad pri O2 mi vždy po zapnutí prišlo upozornenie: Vážený zákazník, počas vašej nedostupnosti Vás kontaktovalo číslo xxx 2-krát.
      Je možnosť nastavenia takéhoto upozornenia/sms aj tu v Telekome?
      Ďakujem.
    • Od luptakova.lucy
      Dobrý deň,
      chcem sa opýtať, je možno prejsť z paušálu Áno na program Easy? Nechcem nové číslo. Chcem mať rovnaké číslo len chcem zmeniť program. Viazanosť mi končí 5.6.2020. Mám to riešiť až po tomto dátume?
    • Od Maros555
      Ako si dobijem Easy kartu keď mi po prechode od konkurencie nejde dobiť kredit?
      Aplikácia vypisuje kód chyby: 0220-0001.
      Web mi vypisuje že moja predvoľba (0940) nie je EASY  takže podľa neho  nevlastním EASY kartu.
      To sa mám opäť trepať do predajne aby mi povedali zase že nechápu ako je to možné?

• Od Janulka19
      Dobry den ako sa da prosím dobit kredit cez pausal. ďakujem 
    • Od markusotto
      dobrý den propadla platnost uvedeného tel. čísla 911***355, je možno dobít kredit a obnovit?
      Děkuji za odpověď
      Marek Ottner