Otázka

• 0

Dobrý deň

Mám Magio Internet Vdsl - XL číslo adresáta 1194712101. Asi pred 3-4 týždňami som mal poruchu-výpadok internetu. Potom mi to na diaľku bolo opravené, ale od opravy mám stále nižšiu rýchlosť max do 55 Mbps. Dnes 12.2.2020 mi technik oznámil, že ani vyššiu rýchlosť nebudem mať iba maximálne do 60 Mbps. Keď by som prešiel na nižší program, akú maximálnu rýchlosť internetu by som mal?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj,

Ak prejdes z XL na L. Tak budes mat rychlost 40/4 Mbps.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no pokiaľ by som si platil 120 a aj na servisnej linke by mi povedali, že viac ako polku z toho mať nebudem, žiadal by som technika na miesto a vrátiť peniaze povedzme v alikvótnej čiastke k rýchlosti. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

120 mbit na VDSL  nie je.. pokial si mal XL tak tam je rozptyl rychlosti od 50 do 90 mbit.. ked si dosahoval rychosti medzi tym tak to bolo OK..to je uz na tebe ci sa ti oplati priplacat za XL aj ked nedosahujes full speed

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od pepo930
      Dobrý deň mal by som otázku máme Magio internet vzduchom a už je možnosť pripojit sa na pevný internet od telekomu je možné premigrovat na pevný internet bez zmluvnej pokuty ? 
    • Od Viliam_K.
      Dobrý večer chcel by som sa spýtať či neplánuje Telekom v blízkej alebo v nejakej budúcnosti dať rychlejší internet v Topoľčanoch na Budovateľskej ulici. Momentálne tu máme ADSL internet a ten je dosť pomalý a aj dosť vypadáva. Pred rokom niečo posielal Telekom či máme záujem. Ďakujem za prípadnú odpoveď.
    • Od servisak2432
      Dobrý deň. Mohli by ste už konečne zaplatiť človeka namiesto robotického MAREKA, za normálneho človeka a šetriť na iných miestach a nie na ľuďoch čo vytvárajú hodnoty. Dnes mi napríklad už dvakrát vypadol INTERNET, . Načo tu oblbujete normálnych pracujúcich ľudí aby si dali zriadiť INTERNET od Vás,keď to u Vás ide len pol hodinu aj to s problémom.Od 27.2. nahlasujem poruchu výpadku telefónnej linky  a trvá to do dnešného dňa. Začalo to Dňa, 27.2,31.3,31.3,31.3,6.4,19.4,12.5,30.5,31.5,1.6,1.6,11.6,15.6 a dnes  mi 2x vypadol INTERNET A PEVNÁ LINKA o 22:50-22:52hod, stačí Vám to? kašlem na takúto spoločnosť. A vy ešte požadujete načas zaplatiť faktúru , za takéto služby.Niekto tam u Vás nemá isto chrbtovú kosť ako sa hovorí. Prajem pekný deň. Zatial ešte Váš klient. PS: už nie dlho.
    • Od marek212521
      Dobrý deň, mám pár dní internet od Telekomu a chcem sa spýtať na nejakú formu kontroly. Pretože vyhľadávač na PC mi nechce nájsť bežné stránky na internete, či sú to názvy seriálov, zubárov a iné bežné veci na internete, ktoré by nemali podliehať rodičovskej kontrole. Rodičovskú kontrolu som vypol a na mobilnom zariadení mi vyhľadá čokoľvek čo potrebujem, ale na PC sa nič nezmenilo, pri bežných stránkach vypíše že adresu IP servera sa nepodarilo nájsť. 
    • Od r.hlubinak
      Ahojte, mam taku otázku. Mam opticky internet XL 600/60 a teraz neviem ci je chyba na mojej strane alebo niekde inde, ale to slubovane dočasne zrýchlenie na 1Gbit u mna doteraz neprebehlo. Nieze by som to vylozene potreboval, ale chcel by som vediet kde moze byt problem. Zijem v panelaku, wifi modem mam si myslim slušný (Asus RT-AC87U), tak preco iny ano a ja nie. Dakujem za kazdu odpoved😊
    • Od florasystem
      Chcem sa opýtať na dostupnosť optického internetu na Kamennej ulici v Žiline. Optiku tu budovali minulý rok ale na mape dostupnosti stále nie je.