Otázka

• 0

Dobrý deň

Mám Magio Internet Vdsl - XL číslo adresáta 1194712101. Asi pred 3-4 týždňami som mal poruchu-výpadok internetu. Potom mi to na diaľku bolo opravené, ale od opravy mám stále nižšiu rýchlosť max do 55 Mbps. Dnes 12.2.2020 mi technik oznámil, že ani vyššiu rýchlosť nebudem mať iba maximálne do 60 Mbps. Keď by som prešiel na nižší program, akú maximálnu rýchlosť internetu by som mal?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj,

Ak prejdes z XL na L. Tak budes mat rychlost 40/4 Mbps.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no pokiaľ by som si platil 120 a aj na servisnej linke by mi povedali, že viac ako polku z toho mať nebudem, žiadal by som technika na miesto a vrátiť peniaze povedzme v alikvótnej čiastke k rýchlosti. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

120 mbit na VDSL  nie je.. pokial si mal XL tak tam je rozptyl rychlosti od 50 do 90 mbit.. ked si dosahoval rychosti medzi tym tak to bolo OK..to je uz na tebe ci sa ti oplati priplacat za XL aj ked nedosahujes full speed

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od lukkoska
      Zdravím,

Vie mi niekto povedať, prečo Telekom obmedzil Netflix v Samsung Smart TV?
    • Od LTibor01
      Dobŕy deň chceľ by som sa spýtať ako viem otvoriť port na SpeedPort Entri I2 router ? 
    • Od sa.ki
      Zdravím, po zriadení magio internetu mi prišla sms s menom a heslom lenže neviem kam sa mam s týmito údajmi prihlásiť. Meno končí @dslbasic. Nejaké rady? 
      Vopred ďakujem za odpoveď. 
    • Od AdamFu
      Dobrý deň,
      bývam v oblasti kde je podla mapy pokrytia siete dostupny VDSL internet az do rychlosti 90Mb/s (aj od susedov to mam potvrdene). No podla tejto dostupnosti na mojej adrese nie je dostupny ziaden internet. Vzdy ked zavolam na zakaznicku linku Telecom alebo Orange mi to pripomenu a po zadani cisla zmluvy mi povedia, ze sice nam neukazuje dostupnost internetu na adrese, ale ano mate na adrese zavedeny internet (no je to ADSL ,nejaka stara zmluva).
      Dokonca byvam v dvojdome kde sused ma dostupny VDSL internet (nie je to dom na konci ulice, ale rohovy dom na krizovatke 3 ulic z ktorej jedna je slepa.) Na tej slepej ulici je tento internet, susedia cez jednu aj druhu stranu cesty maju tento rychlejsi internet.

Viete mi prosim pomoct ako by som mal postupovat, aby mi bol zavedeny rovnaky internet ako vsetkym okolitym domom? Na linke mi vedia len povedat, ze na adrese nie je dostupny ziaden internet.
      Vopred dakujem za kazdu odpoved.
      Adam 
    • Od matus_gabris
      Zdravím
      Doma mam klasický ZTE II router klasika som napojeny na pc a cez mobil. Lenže. Potrebujem signál aj do pivnice tak som našiel doma druhý router ten som zapojil káblom z hlavného routru . (predtym som to skúšal a išlo to) Teraz som zapojil sieť zase všetko spravil ako predtým a nejde to. Ako by som to mohol vyriešiť? Potrebujem aby mi router vysielal aj v dome aj v picnici teraz ked napojim druhy tak v pivnici wifi nejde ale napojí sa iba napíše že žiadny signál a nejde načitať stránky atd. Skúšal som ten druhý router prehoduiť do všetkých modov. 
      Dakujem