Samsung S9 Android 10

Otázka

• 0

Zdravím,

len ma zaujíma kedy Telekom sprístupní aktualizáciu na Android 10 pre Samsung Galaxy S9, model SM-G960F. Ostatní operátori už update ponúkajú...

Za odpoveď vopred ďakujem.

Radovan

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od DuskyToth
      Dobrý deň, 
      Mame doma Magio TV cez opticky kábel na niekoľkých TV. Spracovanie signálu realizuje set top box - Magio Box Motorola VIP1002/VIP1002ESL. Všetko funguje ale zakúpil som novy Samsung smart TV so smart ovládačom pričom Smart TV ponúkla možnosť vybrať si z dodávateľov produktov ktorý používam - Orange, Skylink, DIGI, UPC, atď. a taktiež T-Home. Voľba T-Home nefunguje a iné Telekom/Magio možnosti tam nie sú. Chcem sa opýtať, je kompatibilný magio set top box so smart tv a smart ovládačom? Je nejaký typ produktu ktorý viem vyhľadať aby šlo ovládať set top box cez TV? Alebo musím naďalej použivať 2 ovládače? Alebo ešte je možnosť Magio GO, pričom mi je set top box k ničomu.
      Ďakujem
    • Od eM Kei
      @Lucka plánujete predpredaj modelov Note 20 po predstavení začiatkom augusta ?
    • Od Emilius
      Zdravím, chcel by som sa opýtať či teraz niekedy bude nová ponuka mob.telefonov. Končí mi viazanosť a mal by som záujem o nejakú vlajkovú loď, uprednostňujem značku Xiaomi. Pozeral som si momentálne ponuku a je dosť slabý výber.
    • Od mirec83
      Čaute. Vie niekto poradiť, ktorý z týchto mobilov by ste si vybrali. Prikláňam sa ku P30 koli fotkám. Ďakujem 
    • Od GabrielSobota
      nedá sa mi prihlásiť do portálu Moj telefon a chcem objednať na paušál telefon Samsung A71

• Od Mirec4167
      Dobry den, budete mat v ponuke Samsung Galaxy A21 a A41? Ak ano, mozete uviest od kedy? Dakujem