Filmy cez USB vystup na magio boxe

Otázka

• 0

Ahoj mám od 2018 magio box s diskom na nahrávanie zn. Arris HDMI Dolby Digital. Je tam aj výstup na USB, ale nejdú mi tam prehrávať filmy. Prečo???? Dik za odpoveď. Martin

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobry den Martin,

urcite sa vyjadri aj niekto priamo z telekomu ale ak sa nemylim dany port nie je urceny na media ale na servisne ukony. Myslim ze sa to priamo aj pise v manualy.

S pozdravom Dudas.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nikto z telekomu sa nevyjadri ale je pravda co píše kolega vyššie, usb je pre servisné účely po našom to je na okrasu môžeš ho použiť ako nabíjačku napríklad 😂 to je asi jedine čo ma napadlo 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie ale viem pouzivat google :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Jerry973
      Dobry den. 
      Mam specificky dotaz. Chcem vediet, ci pojde TV box v nasledujucej konfiguracii siete. Chcem 2x box TV, ale neviem ci to bude fungovat, alebo musi byt priamo ETH kabel privedeny z routra do boxu.  Napisem ako mam teraz doma urobenu siet a poprosil by som znalcov co vedia o com pisem, ci to bude fungovat, alebo bude nutne tahat samostatny kabel. 
      Konfiguracia :  Opticky ruter pripojim do mojej sucasnej siete LAN co mam doma. Otazka bude tv fungovat za takouto konfiguraciou? 
      ROUTER TELEKOM > lan kabel > WIFI AP v mode BRIGGE {transparentne} > lan kabel > SWITCH > lan kabel > WIFI AP v mode BRIGGE > lan kabel TV BOX TELEKOM???
      Siet je cela transparentna, a je to spravene preto, lebo chalupa je dlha a mam tu 2x wifi AP pre pokrytie signalu. Len chcem vediet, ci v tej mojej transparentnej sieti bude fungovat TV BOX, alebo nie. Ci je v rovnakom rozsahu IP ako aj pc, alebo ma samostatny port na ktorom bezi iba TV.  Dufam ze som to popisal dost jasne, aby sme sa pochopili ...  Ide mi len o to, ci budem moct pozerat TV na druhej strane chalupy cez moju vlastnu siet, alebo budem muisiet tahat dalsi solo kabel len pre TV BOX. SAmozrejme internet tadial bude tiect tak isto. 
      Myslim si ze by to malo fungovat asi tak, ze zapojim router TELEKOM, strcim ho do mojej lanky a kde pripojim TV box, tam by mal ist, kde pripojim PC, tak isto by mal ist internet. 
    • Od TheSalko2
      Chcel som naplanovat nahravanie programu “Arena J. Soukupa”.
      Zacal som vyhladavat, zadal som “ARENA” a nic relevantne to nenaslo. Prikladam obrazky. 
      Cez sprievodcu tento program viem najst, davaju to zajtra na TV Barrandov. 
      Vysvetli mi niekto kompetentny, co je rozbite? 
      PS: cele TV Barrandov povazujem za odpad, ale udajne zajtra je hostom Pavel Novotny, tak ocakavam riadny masaker

• Od slivi333
      Stanice Barandov spustili vysielanie v HD kedze uz maju pri logu HD kedy v magiu zaradite aj HD a nie len SD tychto stanic???
    • Od jfirkal
      Dobrý deň, chcem sa informovať, ako sa má pripraviť elektroinštalácia pre magio SAT. Ak chceme mat na chalupe viac tv, či ku satelitu (vonkajšej anténe) je potrebné dotiahnuť počet káblov, koľko plánujeme má tv prijímačov, alebo stačí jeden, ktorý sa v chalupe rozvetví na požadovaný počet tv. Dakujem. 
    • Od 112030888
      Práve som vyhotovila objednávku na "chytrý balík" - predĺženie. Pomýlila som sa vo výbere voľného programového balíčka. Namiesto  balíčka "voľný čas" by som chcela balíček "štýl a fakty". Je to možné zmeniť? Číslo mojej objednávky je 1-769114010402. langova.k@stonline.sk

• Od 180860738
      Dobrý deň.
      Zasekáva sa mi obraz na všetkých kanáloch po ich spustení idú len 15 sekund a sa zaseknú aj so zvukom. Mám v druhej izbe druhý Tv z toho istého zdroja a tam ide všetko ok. Skúšal som prehodiť Magio box, ale tam chyba nieje. Na druhom Tv ide bez problémov. Ešte podotýkam, že príjem z anteny na tom Tv funguje ok. Neviem si to vysvetliť.