sidebar
  • Podobný obsah

• Od kjuteq
      Kedy bude konecne mozne prenajat viac ako 4 set-top boxy ? a zaroven pustat viac ako len 2 HD  kanaly naraz..... v dnesnej dobe 4K ponukat len 2HD streamy naraz teda ziadna slava.

• Od JanaVaryova
      Chcela som si aktivovať archív TV v Magente 1, ale nedá sa mi prihlásiť do Magenty 1. Vôbec mi nezasielate spätný kód na overenie. Prišiel mi iba raz, dala som ho, ale mi napísalo, že je nesprávny.
    • Od DominikGalovic
      Nebolo by možné zvýšiť audio Bitrate na niektorých HD kanáloch? Napr taká markíza či joj ma v SD kvalite lepšiu kvalitu zvuku ako jej HD verzia.. Takto sa to nedá počúvať,je to ako nekvalitnaMP3ka. A nie,nie je chyba v mojom TV prijímaci,mal som možnosť to odskúšať aj u susedov. Na to že obraz je v HD,zvuk je spred 20 rokov...mám pocit že to neni ani 160kbps (skôr 96).
      JOJ HD,MARKIZA HD,DOMA HD,PLUS HD,WAU HD - na týchto kanáloch je to s kvalitou zvuku biedne. Na technickej podpore samozrejme odpoveď že všetko je ok,no ale nie je... Tak snáď si to tu niekto kompetentný všimne. Snáď nie som jediný komu to vadí.
    • Od soho1907
      dobrý deň,
      ako mám postupovať , keď mám nefunkčný diaľkový ovládač? 

ďakujem
      Drahomír Čigáš
    • Od Tataracik
      Seká obraz aj zvuk na spektrum home, neda sa na to pozerať
    • Od dusan2303
      Chcem sa Vás opýtať, či Vám idú programy JOJ a PLUS v HD kvalite v archíve S, lebo tak je to uvedené na webe Telekomu. No mne nejdú a potom som dospel k názoru, že stačí mať úplne ten archív k Magente 1, čo je zadara od 01.09.2020 s 5-timi mazanicami a zrušiť celkovo Magio archív S.