Ziadost o existencii sieti

Otázka

• 0

Nemôzem nikde na internete najst ako dlho je ziadost o existencii sieti (TKZ) platná. Vie mi niekto poradit? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ďakujem, ale žiadosť som si našla. Ale neviem na ako dlho je toto rozhodnutie platné pokiaľ je to 3-6 mesiacov, tak musím počkať. Pokiaľ je to na 1 rok, tak môžem posielať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vyjadrenie je platné 6 mesiacov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od igram_39
      Chcem sa opýtať, či sa dá domontovať optika od prípojky chráničkou na optiku a pripojenie optického vedenia až pri novom dome. V súčasnosti je optický kábel natiahnutý od krabice do rodičovského domu do routera/prijímača. Nový dom je postavený cca 60 metrov od ulice, v súkromnej príjazdovej ceste sú nové siete vrátane prázdnej optickej chráničky. 
      Dokážu montéri zatiahnuť optiku do chráničky, alebo mám akurát možnosť pripojiť sa na internet v starom dome (cez rodičovský dom) a ďalej už len vlastným káblom?
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od xxxFIREFOXxxx
      V Ladcoch tahal telekom optiku a rovno cez moj pozemok..... uz som bol v telekome, skusal som sa dovolat operatorovi, ale cez toho bota je to na mesiac. Takze pisem este takto. Za dva dni ten kabel strhnem...
    • Od Marikaa198
      Dobri  potreboval bi som objasñit Holadne tejto zjadost nakolko us presolo vjac ako 30.dni.
      Dobrý deň,

dovoľujeme si Vás informovať, že Vaša žiadosť o Vyjadrenie k existencii sietí u spoločnosti Slovak Telekom, a.s., bola prijatá na spracovanie dňa 03.01.2020 pod referenčným číslom 6612000110.

Vaša požiadavka bude vybavená najneskôr v zákonnej lehote 15 dní odo dňa prijatia žiadosti.

Vyjadrenie bude pripravené na vyzdvihnutie po zaplatení formou SMS. Inštrukcie k platbe obdržíte v ďalšom notifikačnom emaili, ktorý Vám bude zaslaný po spracovaní Vašej žiadosti..

• Od PEVOL39
      DObrý deň,
      Potrebovala by som súhlas Slovak telekomu ako majiteľa elektrickej prípojky v katastrálnom území Suchohrad, obce Suchohrad, na parcel. č. 1530/2 (telekomunikačná veža), aby som sa mohla z tejto prípojky pripojiť, respektíve pridať novú elektrickú skrinku hneď vedľa skrinky Slovak telekomu. Vlastník tohto pozemku ma odkázal na Vás s tým, že vy by ste mali byť majiteľom danej elektrickej prípojky. Západoslovenské elektrárne súhlasia s pripojením sa z tohto miesta do miesta k parcel. č. 1533/5. Bude sa jednať o malý odber energie., len na účely občasného svietenia a čerpadla na vodu.
      Ďakujem veľmi pekne
      Voltemarová Petra,
      tel.:0904155928