Pokuta

Otázka

• 0

Dobry den rad by som sa spytal prečo mi bola zaslane dve zmluvne pokuty ked si myslim ze som nic neporušil pokuta1: 30,33€

pokuta2: 33,29€ 

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Asi si si predlžil viazanosť skôr, ako Ti skončila predchádzajúca, ale o tom Ťa mali informovať vopred.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nerobí to telekom náhodou tak že už 3 mesiace pred koncom zmluvy ju môžeš predlžiť? 

v každom prípade vôbec to nevysvetľuje, prečo dostal 2.  a vlastne ani za čo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mohol dostať jednu za predčasné predĺženie paušálu a druhú za nedosplácaný telefón

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

NEZABUDOL SI MINULE ZAPLATIT FAKTURU? AKO MOZE POKUTA BYT VO VYSKE 30 EUR? JA MAM MAX POKUTA ZA OMESKANIE 4 EUR. NIE 30. SAK JA ZA PAUSAL A TELKU PLATIM OKOLO 33 EUR- 25 ZA PAUSAL SO ZLAVOU 5 EUR ZE SOM VZALA TELKU A TELKA, TEDA MAGIO GO MA STOJI 10+1,9 BOX,2 ARCHIV.  AKO MOZES MAT TAKU VYSOKU POKUTU? ZOBER TELEFON A VOLAJ IM?  JA SOM ZABUDLA RAZ ZAPLATIT INTERNET- DVA KRAT  VRAMCI ROKA A VTEDY SOM DOSTALA POKUTU 6 EUR.DVAKRAT ZA SEBOU. VZALA SOM TELEFON A VOLAM. A ONI MI TO VYSVETLILI. VYSOKA POKUTA 6 EUR KED INTERNET MA STOJI MESACNE 7 EUR OD upc! TERAZ MI VOLALI ZE TELKU MALI V AKCII ZA 5 EUR AJ Z ARCHIVOM, ALE NEMAJU BOX - ZE MUSIM SI KUPIT TELKU SAMSUNG KTORA MA WIFI A PRESNE TAKE VECI ABY CHYTALO INTERNET OD OPTICKEHO INTERNETU. BOHUZIAL. VELA BY CHCELI ODO MMNA. TAKU TELKU , TO AJ 1000 EUR, A JA POTREBUJEM OPRAVIT AUTO ZA 1000 EUR A NEMAM NA TO NARAZ. ESTE NA SPLATKY, ALE ZASA SPLATKY SU DRAHE JAK FRAS, TO ESTE SA NA MNE PRIZIVIA. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

sestra..... caps lock..... 

nie že by sa to nedalo čítať..... ale nemá to od toho takto ďaleko. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Lohova
      Prišla mi správa že mám uhradiť faktúru pre adresáta 4119249802 toto číslo ja nevlastním . jednu zmluvu som zrušila do 14 dní a neviem či to bolo toto číslo. Nie som spokojná so službami T-comu bolo mi slúbené že budem mať SMS zadarmo do všetkých sietí neviem prečo teda platím za správy do Orangu.
    • Od PoluchVladimir
      Chcel by som sa opýtať pánov výpalníkov z T COMu na akom základe vyrubujú pokutu za neodovzdaný router pri ukončení zmluvy.Mne totiž tá banda T comacka vyrúbila pokutu za 10 ročný router pokutu 60€.Podotýkam že ten router som používal tak maximálne rok a potom som si musel kúpiť nový pretože ten od nich bol na dve veci......
      Moja chyba že som ho niekde založil alebo vyhodil ale toto sa nedá inak nazvať ako špinavosť.Ruky preč od T com ruším aj poslednú vec čo som mal od nich a utekám čo najďalej od nich.Už nikdy viac.
      Ps: Ak sa to dostane do uší kompetentných tak iba toľko: Zadrhnite sa s tými 60€.
      Krásny deň.
    • Od Bpviola57
      dobrý den mám obmedzenú službu, nedoplatok vo výške 49,14 eur na účet SK43 0200 0000 0023 1409 3958 VS 8252377494 bol zrealizovaný dnes 12.2.2020 o 11.02 prosim o skoré zapojenie ďakujem
    • Od ElenaBobalova
      Dobrý deň, vedeli by ste mi nejako zistiť, či nebola vyplatená tá istá faktúra dva krát??? Jedná sa o faktúru, ktorá chodí na č. 0905465134
    • Od Oskar1
      Dobrý deň,
      prosím Vás vysvetlite mi čo je tá položka na fakture, že "samoištalácia". Za co si prosím účtujete 100€ , čo sa samo inštalovalo, keď nič sa neinštalovalo a prečo na túto položku neupozorňujete svojich dlhoročných klientov na svojich pobočkách?
      Ďakujem