Pokuta

Otázka

• 0

Dobry den rad by som sa spytal prečo mi bola zaslane dve zmluvne pokuty ked si myslim ze som nic neporušil pokuta1: 30,33€

pokuta2: 33,29€ 

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Asi si si predlžil viazanosť skôr, ako Ti skončila predchádzajúca, ale o tom Ťa mali informovať vopred.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nerobí to telekom náhodou tak že už 3 mesiace pred koncom zmluvy ju môžeš predlžiť? 

v každom prípade vôbec to nevysvetľuje, prečo dostal 2.  a vlastne ani za čo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mohol dostať jednu za predčasné predĺženie paušálu a druhú za nedosplácaný telefón

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

NEZABUDOL SI MINULE ZAPLATIT FAKTURU? AKO MOZE POKUTA BYT VO VYSKE 30 EUR? JA MAM MAX POKUTA ZA OMESKANIE 4 EUR. NIE 30. SAK JA ZA PAUSAL A TELKU PLATIM OKOLO 33 EUR- 25 ZA PAUSAL SO ZLAVOU 5 EUR ZE SOM VZALA TELKU A TELKA, TEDA MAGIO GO MA STOJI 10+1,9 BOX,2 ARCHIV.  AKO MOZES MAT TAKU VYSOKU POKUTU? ZOBER TELEFON A VOLAJ IM?  JA SOM ZABUDLA RAZ ZAPLATIT INTERNET- DVA KRAT  VRAMCI ROKA A VTEDY SOM DOSTALA POKUTU 6 EUR.DVAKRAT ZA SEBOU. VZALA SOM TELEFON A VOLAM. A ONI MI TO VYSVETLILI. VYSOKA POKUTA 6 EUR KED INTERNET MA STOJI MESACNE 7 EUR OD upc! TERAZ MI VOLALI ZE TELKU MALI V AKCII ZA 5 EUR AJ Z ARCHIVOM, ALE NEMAJU BOX - ZE MUSIM SI KUPIT TELKU SAMSUNG KTORA MA WIFI A PRESNE TAKE VECI ABY CHYTALO INTERNET OD OPTICKEHO INTERNETU. BOHUZIAL. VELA BY CHCELI ODO MMNA. TAKU TELKU , TO AJ 1000 EUR, A JA POTREBUJEM OPRAVIT AUTO ZA 1000 EUR A NEMAM NA TO NARAZ. ESTE NA SPLATKY, ALE ZASA SPLATKY SU DRAHE JAK FRAS, TO ESTE SA NA MNE PRIZIVIA. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

sestra..... caps lock..... 

nie že by sa to nedalo čítať..... ale nemá to od toho takto ďaleko. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od fedman
      Može mi niekto zodpovedný od Vás vysvetliť, prečo posielate tak neskoro papierové faktúry, keď obdobie mám od15. mesiaca - do 14 dňa v mesiaci a je dnes 27.5.2020 a faktúru stále nemám od Vás doručenu?  A dátum splatnosti je 30.4..2020 ??? A to je pravidelne každý mesiac. Asi riešenie je konečne s Vami ukončiť spoluprácu.
      adresát je 12****6502
      s pozdravom zákaznik  ĽF
    • Od blankahaj
      Ako vytvoriť el. faktúru, kým otvorím e-mail a zistim kód,  a zapíšem ho,  vraj je nesprávný. ,
    • Od Sabina22
      Dobrý deň, dnes som uhradila faktúry, moje číslo je zablokované, dá sa totocislo odblokovat aj keď je sviatok a následne víkend. Ďakujem pekne za odpoveď 
    • Od tomasmicuda8
      Dobrý deň chcel by som sa opytať či sa dá zriadiť Inkaso paušálu ( vystaviť referenciu mandátu) cez počítač na webe ak áno prosím ako , alebo sa mam dostaviť fyzicky na Telekom predajňu dakujem za odpoveď
    • Od Rastislav.zeman
      Dobrý deň chcem sa spýtať potrebujem dat faktúru na splátky 
    • Od mufnik
      Prečo mne neukazuje faktúra? Chcem vidieť moju faktúru. Dakujem