MAGIO SAT box KAON NA1170 wifi

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Caute, nevie mi niekto poradit kde zozeniem wifi antenu k tomuto boxu? V menu je moznost WIFI a LAN a ked dam Wifi tak pise ze zariadenie WIFI nie je.  Ked som to videl u znameho bol som presvedceny ,ze to ma zabudovane wifi tak si to objednal a Wifi to nema :( 

Editoval/-a panamera

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

takých veci omylom je na magio boxoch viac 😁 napríklad usb na prednom paneli, som rád že som pomohol 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

vdaka , tak len pre info ak by niekto riesil tento problem, wifi na tomto boxe nepojde! Sice tam sieti moznost wifi ale telekom taku poziadavku na vyrobcu nemal a teda je to tam asi omylom. Ja som nejake USB wifi adaptery z prijimacov Amiko,Ferguson,LG ... vyskusal a vobec ich box nepozna.

Editoval/-a panamera

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skús ísť na predajňu alebo volaj zákaznícku linku 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od sneiper
      Zdravím.
      Je možné sledovať magio tv aj na inom iptv boxe ako je magio box od telekomu
    • Od panki777
      Zdravim dneska mi zacalo takto ukazovat programy ked si dam tv program a ked chcem na neaky kliknut tak od kazdeho ziada aby som zadal 4 miestny kod.Isiel som aj do nadstaveni a tam som zrusil vsetky mozne uzamknutia.Nevie mi niekto poradit? Dakujem 
      V druhej izbe na druhom tv to nerobi.

• Od soronzonboldyn
      Zdravím, momentálne máme 2 settop boxy a 2HD/2SD kanaly. je mozne pri novom Giga programe mať 4HD kanaly a 0 SD? dakujem za odpoveď
    • Od radko167
      Dobrý deň vo štvrtok mi prestal ísť set top box. V strede televízora mi zobrazilo kríž červenej farby a pod to hodilo číslo 5. Vtedy som to neriešil, lebo som odchádzal na rodinnú chatu. Včera som sa vrátil a set top box bez zmeny. Viete mi s tým nejak pomôcť alebo to vymeniť? Ďakujem za každú radu, informáciu alebo pomoc. S pozdravom Radovan Haluška. 
    • Od richardjanac
      Pekný deň,

prosím vás už nejakú dobu pátram ako zmeniť  poradie kanálov na Magio TV.

Pomocou Magio Go mi síce zariadenie MagioBox nájde, no export do zariadenia nefunguje. Okrem iného sa všeobecne presúvanie zdá bez odozvy. Či už zmena oblubenych kanalov. Alebo ich posun.

Priamo v MagioTV tomuto sa chcem vyhnúť, pretože by som s tým strávil asi 2 hodiny. Nakoľko neviem efektívne nájsť ktoré programy vlastne moje magio TV má. Resp. je v tom celkom chaos, niektoré sú HD niektoré SD a niektoré dokonca HD Optik.

Nasiel som sluzbu chcemtotakto.sk ale zial uz nefunguje. 

Prosim vie mi niekto poradit ako pri tom nestravit pol dna nakolko to budem menit na viacerích zariadeniach.
    • Od kudko2
      Zdravim,
      PLATIM si 4 magioboxy, co pri kombinacii 2HD/2SD je obcas katastrofa.:( Mam za to, ze HD je viac ako SD, cize by som ocakaval, ze mi pojde budto 2HD/2SD alebo aspon 4SD sucasne, ale hold smola, max 2HD a 2SD. A ked sa to este skombinuje s nahravanim, tak sa casto dostavam do situacie, ze mi bezi 1SD + 1HD nahravka (cize by som mal mat akoze volne 1SD + 1HD). Take STV mi ide, ale nejdu mi ziadne DIGI stanice (ani SD ani HD). Musim zrusit nejake nahravanie, aby sa DIGI rozbehlo. Toz otazka, moze niekto napisat, ako to vlastne cele funguje ? A hlavne, preco ked som pripojeny cez opticky kabel s rychlostou 1GBs su vlastne nejake limity, ked mi niekto preda 4 koncove zariadenia ?
      Dakujem za odpovede.