VDSL zrýchlenie

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Ahojte, pred dvomi dňami mi prišla SMS o zrýchlení môjho VDSL interenetu. Z pôvodnej rýchlosť 30 mbps na 50 mbps. Dnes som skúšal zmerať rýchlosť a stále mi zobrazuje do 30 mbps. (konkrétne dnes 29). Taktiež pri uploade mám zatiaľ rýchlosť nezmenenú. Aktuálne nastavenie profilu internetu je na obrázku. Treba ešte niečo dodatočne nastaviť alebo len počkať kým sa internet "prispôsobí"? Router používam ZyXEL VMG1312.

ďakujem,

DSL.png

Editoval/-a endries

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahojte, pred dvomi dňami mi prišla SMS o zrýchlení môjho VDSL interenetu. Z pôvodnej rýchlosť 30 mbps na 50 mbps. Dnes som skúšal zmerať rýchlosť a stále mi zobrazuje do 30 mbps. (konkrétne dnes 29). Taktiež pri uploade mám zatiaľ rýchlosť nezmenenú. Aktuálne nastavenie profilu internetu je na obrázku. Treba ešte niečo dodatočne nastaviť alebo len počkať kým sa internet "prispôsobí"? Router používam ZyXEL VMG1312.

ďakujem,

DSL.png

Profil máš OK ak máš aj magio tak to ti žerie rýchlosť 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie nemám TV a jedná sa o konkurenčný VDSL, nie od telekomu :) Ohľadom VDSL som našiel bohužiaľ len toto fórum. A rýchlosť pri meraní je ako som spomínla, zatiaľ nezmenená.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie nemám TV a jedná sa o konkurenčný VDSL, nie od telekomu :) Ohľadom VDSL som našiel bohužiaľ len toto fórum. A rýchlosť pri meraní je ako som spomínla, zatiaľ nezmenená.

tak im tam zavolaj preco ti nepustili tu rychlost ked na IP vrstve ju mas nastavenu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar