Datove balicky v aplikacii Telekom

Otázka

• 0

V aplikacii Telekom su tzv DATA 1GB - Automaticke dokupovanie. V texte je uvedene /vid foto/, ze sa daju pouzivat az do vycerpania a az potom nabehne aotomticka-dokupovanie.

no dole je uvedena platnost balika, teda do konca zuctovacieho obdobia. 

Moze tam byt chyba v apke, nebola by prva, pretoze to nema logiku. Je to drahsie, ako keby ste si dali rovnaky balik s viazanostou...

Otazka teda je, ci spominany balik mozem cerpat az do minutia dat a až potom nabehne automaticke dokupovanie alebo data prepadnu, ked ich neminiem v danom zuctovacom obdobi a automaticky nabehne novy balik v nasledujucom zuctovacom obdobi.

Dakujem za odpoved 

Screenshot_20200207-161725.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Podľa všetkého by balíček mal byť v alikvotnej čiastke účtovaný, ale potvrdiť to neviem, nakoľko som nikdy nedokupoval... Treba vyskúšať alebo počkať a objednať až po novom fakturačnom období.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež som zatiaľ nekupoval balíčky. Vystačil som si s tými čo som mal v paušály a samozrejme plus tie zimné dáta..😀 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nemal som to, ale čo mám skúsenosti si myslím, a aj mi to dáva logiku, že ty máš v paušáli určité množstvo dát. 

keď to minieš,  vo svojom zúčtovaciom období, automaticky sa ti dokúpi balíček dát aby si mohol surfovať. balíček je teda viazaný na tvoje zúčtovacie obdobie, pretože v nasledujúcom zúčtovacom období už ti míňa z tvojich zazmluvnených paušálových dát. a ak sa tie minú, môžeš si dokúpiť balíček... a takto dookola. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @monika-blazekova,

je to tak ako uviedol @informovanost,

Ak si zakúpiš balík DATA 1 GB – Automatické dokupovanie a máš ešte nejaké svoje dáta, balík čaká, kým si svoje dáta nevyčerpáš. Ak sú Tvoje dáta z paušálu vyčerpané, vtedy sa Ti tento balík zaúčtuje a čerpáš z neho dáta plnou rýchlosťou. Ak ho minieš, znovu sa Ti aktivuje ďalší balík až do konca Tvojho zúčtovacieho obdobia. Vtedy Ti zostávajúce dáta z balíka prepadnú a obnoví sa čerpanie dát z Tvojho paušálu. Ak zase dáta z paušálu vyčerpáš znovu sa Ti aktivuje automaticky ďalší balík a pokračuješ v dátovaní plnou rýchlosťou.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od VladoDurdik
      Dobrý deň. Prosím vás má niekto skúsenosť, či sa dá pripojiť k mobilnému internetu (1Giga cez WiFi router ktorý je k tomu) TV s Androidom? Potrebujem len stiahnut aplikácie - nie pozerať filmy.
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý večer, chcel by som sa spýtať či budú dáta zadarmo aj v júni??
    • Od 93dada
      Dobrý večer,chcela by som vedieť kvoli čomu my boli aktivované dáta zadarmo spoplatnené
    • Od mirok147
      Dobrý deň,
      Budú dáta zadarmo pokračovať aj v mesiaci máj 2020?
    • Od misose
      Prosím vás ako fungujú dáta na easy karte?
      Ak miniem 50 centov už môžem používať iba 200MB balíky.
    • Od martin.svoren133
      Zdravím, chcel by som sa opýtať či si viem aktivovať balík nekonečných dát. Mám easy kartu, avšak som členom MAGENTA 1 skupiny. Uplatňuje sa teda této akcia aj pre mňa? Ak áno, ako na to?
      Ďakujem za odpoveď.