• advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt


sidebar
 • Podobný obsah

  • Od jojovrtak1
   Ahoj
   na bazosi&pod kopa ľudí predáva nové zabalené mobily, čo dostali ku paušálu. Keď si ho kúpim nebude počas 2 rokov problém s reklamáciou, keďže je telf viazaný na službu a meno niekoho cudzieho? Konkurencia oranžová toto zamieta aj keď má človek bloček, no nieje manžel/manželka pôvodného majiteľa telf
  • Od Lucka
   V Telekome sa tešíme, že stále môžeme ponuku produktov rozširovať. A po prvýkrát vám budeme môcť ponúknuť PlayStation 5 k paušálu už pri jej začiatku predaja na Slovensku. Výhoda? V predvianočnom období môžete získať darček a vďaka nám si viete rozdeliť jeho cenu, takže neminiete naraz veľa peňazí.  Navyše si naň viete uplatniť aj našu web zľavu! Vyjadrite svoj záujem už dnes pomocou krátkeho formulára a neujdú vám žiadne novinky.
    
   V čom vyniká nové „plejko“
   Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému Playstation.
   Maximalizovaný herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5. Možnosť hrať novinky v lepšom rozlíšení aj na 4K televízore. Neuveriteľne živé a realistické farby. Nové konzoly PlayStation 5 podporujú až výstup 8K, takže je možné hrať hry na displeji s rozlíšením 4320p.  
   Aktualizácia spôsobu objednávania konzoly PS5: Konzolu PS5 bude možné odo dňa uvedenia na trh 19.11. objednať iba online. Nebudú teda k dispozícii k nákupu v kamenných predajniach.
   Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili naše stránky a predobjednali si PS5. Pre dokončenie objednávky kontaktujeme v tieto dni záujemcov telefonicky. O skončení predpredaja budeme informovať sms správou. Pre viac informácií nás sledujte aj naďalej.
    
   Čítali ste už o tejto novinke? Aký máte názor na PlayStation 5?
    
    
  • Od TomasNika
   Dobry Den,
   Tak nedavno ste pustili Vianocnu ackiu a ten UHD Smart TV Philips mate vypredany? a to je 13 November, Vianoce su o 41dni.
   To si robite srandu? to kolko ste ich mali k Dispozicii 100ks?
   Bude ta TV este naskladnena alebo uz do konca akcie nebude?
   za odpoved vopred dakujem.
  • Od dusan011
   Všade čítam , že vianočné akcie pre nových zákazníkov.....
   ......kde si prečítam o nejakej akcii pre existujúcich zákazníkov? 
   Či je to tak, že už si tu, tak buď šťastný?
   ďakujem a prajem pekný deň
  • Od Sw3nko
   Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na dátum dostupnosti Xiaomi Mi 10T Pro, keďže mám oň veľký záujem a končí mi paušál. A chcel by som sa ešte opýtať že či bude znova obnovenia ponuka Xiaomi Mi 10T Pro Extra s vacuum mopom?
  • Od Stanley1499
   Dobrý deň,
   aktivoval som si Deezer v rámci akcie na 60 dni zadarmo, prišla mi sms s tým že pre registráciu mi príde e-mail s inštrukciami .Prešiel týždeň a stále mi nič na e-mail neprišlo . Chcel by som sa spýtať či by sa s tým dalo niečo spraviť.