vdsl 35b router

Otázka

• 0

Zdar,

potreboval by som poradiť modemový router s podporou vdsl 35b a silnou wifi, funkčnou magio iptv ? Cenovo zhruba od 150 do 250 eur. Do výberu som zaradil zatiaľ Tp-Link VR2800V a Asus DSL-AC68VG.

Ďakujem za normálne odpovede od ľudí čo majú magio iptv na vlastnom routri. Viem že sa to dá a ako dôkaz dám sem hodnoty aj návod pre nastavenie.

VPI(0-255):8
VCI(32-65535):35 
Encapsulation Mode:LLC
ATM QoS Type:UBR
Connection Type:Bridge

https://www.tp-link.com/nl/support/faq/445/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Zdar,

potreboval by som poradiť modemový router s podporou vdsl 35b a silnou wifi, funkčnou magio iptv ? Cenovo zhruba od 150 do 250 eur. Do výberu som zaradil zatiaľ Tp-Link VR2800V a Asus DSL-AC68VG.

Ďakujem za normálne odpovede od ľudí čo majú magio iptv na vlastnom routri. Viem že sa to dá a ako dôkaz dám sem hodnoty aj návod pre nastavenie.

VPI(0-255):8
VCI(32-65535):35 
Encapsulation Mode:LLC
ATM QoS Type:UBR
Connection Type:Bridge

https://www.tp-link.com/nl/support/faq/445/

vykonovo su si podobne..maju rovnake cipsety Broadcom.. Mal som doma obidva..asi by som isiel do TP linku.. budu mat asi o cosi lepsiu podporu aktualizacii ako ASUS nakolko ten router je na trhu uz 2 roky a posleddny FW je z roku 2018..kaslu na neho v tomto.. radsej aktualizacie vydavaju pre lacnejsie routre

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vykonovo su si podobne..maju rovnake cipsety Broadcom.. Mal som doma obidva..asi by som isiel do TP linku.. budu mat asi o cosi lepsiu podporu aktualizacii ako ASUS nakolko ten router je na trhu uz 2 roky a posleddny FW je z roku 2018..kaslu na neho v tomto.. radsej aktualizacie vydavaju pre lacnejsie routre

tiez som nad tým tp-linkom rozmyslal a zerjme to u neho aj skonci nakoniec, super je aj asus dsl-ac68u no nepodporuje vdsl 35b, kazdopadne dakujem za radu :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar